Family / Drama
Czech Republic,
(2010–2011)
Episodes(72)
-
Poslední kapka (S06E01)
-
Tohle není konec! (S06E02)
-
Doktor na kukačku (S06E03)
-
Hoří! (S06E04)
-
Špendlíky se zlatými hlavičkami (S06E05)
-
Prožeňte to šejkrem (S06E06)
-
Patřím jenom sobě (S06E07)
-
Alice 18 (S06E08)
-
Slavnostní otevření (S06E09)
-
Zrádkyně (S06E10)
-
Holka pitomá (S06E11)
-
Že by geny? (S06E12)
-
Na férovku (S06E13)
-
Pozor na tlak (S06E14)
-
Převoz nedoporučuji (S06E15)
-
Visí to ve vzduchu (S06E16)
-
Zapomeň (S06E17)
-
Fotka v kapse (S06E18)
-
Dnes večer netančím (S06E19)
-
Sex neznamená tečku (S06E20)
-
Zkouška Hofmanem (S06E21)
-
Jedna chyba za druhou (S06E22)
-
Bonbon za statečnost (S06E23)
-
Sundej si plavky (S06E24)
-
Las Kamenice (S06E25)
-
Operační múza (S06E26)
-
Šupiny nech doma (S06E27)
-
Říkej mi brácho (S06E28)
-
Dva v jednom (S06E29)
-
Průvan v hlavě (S06E30)
Cast
Soňa Dvořáková
Best series:
The Flying Cestmír (1983) (series)
Ahoj sídliště (1987) (series)
Pojišťovna štěstí (2004) (series)
Milan Němec
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Actor (2020) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zuzana Horová
Best series:
Černé vdovy (2019) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Iva Hüttnerová
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Oběti (1999) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Martin Kubačák
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Defender (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Adéla Kačerová-Kubačáková
Czechoslovakia
Best series:
Černí andělé (2001) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Venušánkovy příběhy ze Země děda Praděda (2011) (series)
Petr Pochop
Czechoslovakia
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Petr Drholec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Kristýna Kociánová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Oliver Šteindler
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Petr Vaněk
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Peter Veslár
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Alžběta Volhejnová
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Marie Štěchová
Czechoslovakia
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Vladislav Georgiev
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
Justice (2017) (series)
Gustav Hašek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Bohéma (2017) (series)
Barbora Janatková
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Milena Marcilisová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Rostislav Novák st.
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Fury (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Tomáš Beroun
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)