Family / Drama
Czech Republic,
(2010–2011), 70 h 1 min
(Length: 53–65 min)
Episodes(72)
-
Poslední kapka (S06E01)
-
Tohle není konec! (S06E02)
-
Doktor na kukačku (S06E03)
-
Hoří! (S06E04)
-
Špendlíky se zlatými hlavičkami (S06E05)
-
Prožeňte to šejkrem (S06E06)
-
Patřím jenom sobě (S06E07)
-
Alice 18 (S06E08)
-
Slavnostní otevření (S06E09)
-
Zrádkyně (S06E10)
-
Holka pitomá (S06E11)
-
Že by geny? (S06E12)
-
Na férovku (S06E13)
-
Pozor na tlak (S06E14)
-
Převoz nedoporučuji (S06E15)
-
Visí to ve vzduchu (S06E16)
-
Zapomeň (S06E17)
-
Fotka v kapse (S06E18)
-
Dnes večer netančím (S06E19)
-
Sex neznamená tečku (S06E20)
-
Zkouška Hofmanem (S06E21)
-
Jedna chyba za druhou (S06E22)
-
Bonbon za statečnost (S06E23)
-
Sundej si plavky (S06E24)
-
Las Kamenice (S06E25)
-
Operační múza (S06E26)
-
Šupiny nech doma (S06E27)
-
Říkej mi brácho (S06E28)
-
Dva v jednom (S06E29)
-
Průvan v hlavě (S06E30)
Cast
Michaela Kuklová
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Caraibi (1999) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Nikol Koksteinová
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Valtr Kolban
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Světla pasáže (2007) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Josef Láska
Czech Republic
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Romana Chvalová
Czechoslovakia
Best series:
1. MISE (2021) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Michal Hajdů
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Roman Havelka
Best series:
The Zodiac Murders (2015) (series)
Pojišťovna štěstí (2004) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Adam Vinklář
Czechoslovakia
Best series:
Dokonalý svět (2010) (series)
Stopy života (2013) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Tomáš Havlík
Best series:
Pět mrtvých psů (2016) (series)
Dokoláč (2000) (series)
Living Targets (2019) (series)
Josef Kubáník
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Veronika Petrová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Jaroslav Beneš
Czechoslovakia
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Martin César
Best series:
Policajti z centra (2012) (series)
Pojišťovna štěstí (2004) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jindřich Kriegel
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Vinaři (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Arnošt Proschek
Czechoslovakia
Best series:
Kamarádi (1969) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Lenka Švejdová
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Ivo Kubečka
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Kamenný řád (1975) (series)
Tomáš Čapek
Czech Republic
Best series:
The King of Sumava (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Marcela Kyselová
Best series:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Karolina Pešlová
Czechoslovakia
Best series:
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (series)
Ulice (2005) (series)