Directed by:
Petr Zahrádka, Jana Rezková, Marián Kleis ml., Magdalena Pivoňková, Ivo Macharáček (more)Composer:
Tadeáš VěrčákCast:
Anděla Blažková, Pavel Marek, Emma Smetana, Štěpán Coufal, Libor Ulovec, Tereza Pergnerová, David Vaníček, Lenka Kostková, Petr Rychlý, Jan Čenský, Dana Morávková, Zlata Adamovská, Jan Šťastný (more)Episodes(74)
-
Carpe diem (S07E31)
-
Santa za komínem (S07E32)
-
Miluju problémy (S07E33)
-
Úrok na dítě (S07E34)
-
Syrská křečice (S07E35)
-
Něco jako láska (S07E36)
-
Korálky od domorodců (S07E37)
-
Mezi námi třemi (S07E38)
-
Na šťastný rozvod! (S07E39)
-
Zlatá žíla (S07E40)
-
Družička z druhé ruky (S07E41)
-
Krotitel duchů (S07E42)
-
Den otevřených dveří (S07E43)
-
Porod nepočká (S07E44)
-
Brzy se tomu zasmějeme (S07E45)
-
Na zázraky nevěřím (S07E46)
-
Však se dočkáš! (S07E47)
-
Co má být, to bude (S07E48)
-
Něco za něco (S07E49)
-
Konec frašky (S07E50)
-
Vesnická klinika (S07E51)
-
Mejdan roku (S07E52)
-
Návod na smích (S07E53)
-
Vdova na plný úvazek (S07E54)
-
Sokol v síti (S07E55)
-
Kdybyste to viděl! (S07E56)
-
Banální zákrok (S07E57)
-
Polibek od princezny (S07E58)
-
Kdo řídí své sny? (S07E59)
-
Ano nanečisto (S07E60)
Cast
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Pavel Batěk
Czechoslovakia
Adéla Gondíková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Miluše Bittnerová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Marie Černá
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Vanda Chaloupková
Czechoslovakia
Best series:
The Manor House (2014) (series)
Stylista (2018) (series)
Coffee & Cigarette (2017) (series)
Jakub Chromeček
Czechoslovakia
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Below the Surface (2023) (series)
Horákovi (2006) (series)
Lukáš Hrabák
Czech Republic
Best series:
Škoda lásky (2013) (series)
Zázraky života (2010) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Kristýna Kociánová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Jindřich Kriegel
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Vinaři (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Pavel Nečas
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Ladislav Ondřej
Czechoslovakia
Best series:
Hop nebo trop (2004) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Petra Pudová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Ondřej Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Trapasy (2007) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Monika Timková
Czechoslovakia
Best series:
Vyšehrad (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Semestr (2016) (series)
Petr Vágner
Czechoslovakia
Best series:
Dune (2000) (series)
The Lens (2014) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Vlasta Žehrová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Oběti (1999) (series)
Petr Štěpánek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Filip Tomsa
Czechoslovakia
Best series:
Satan's Stratagem (2009) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Private Traps (2008) (series)