Directed by:
Petr Zahrádka, Jana Rezková, Marián Kleis ml., Magdalena Pivoňková, Ivo Macharáček (more)Composer:
Tadeáš VěrčákCast:
Anděla Blažková, Pavel Marek, Emma Smetana, Štěpán Coufal, Libor Ulovec, Tereza Pergnerová, David Vaníček, Lenka Kostková, Petr Rychlý, Jan Čenský, Dana Morávková, Zlata Adamovská, Jan Šťastný (more)Episodes(74)
-
Budu stavět dům (S07E01)
-
Dohnat a předehnat (S07E02)
-
Kdo je Radana? (S07E03)
-
Svatební dar (S07E04)
-
Aby byla psina (S07E05)
-
Božská Lucie (S07E06)
-
Ruská ruleta (S07E07)
-
Čistý svědomí (S07E08)
-
Zítra to bude v novinách (S07E09)
-
Kamenický doktor Uzel (S07E10)
-
Panák kyseliny (S07E11)
-
Černá hodinka (S07E12)
-
Pro dobrotu na žebrotu (S07E13)
-
Něžná je dobrá (S07E14)
-
Hledá se náhradník (S07E15)
-
Jelen s jelenem (S07E16)
-
Vernisáž skončila! (S07E17)
-
Prsa č. 5 (S07E18)
-
Když ne, tak ne (S07E19)
-
Třicet stříbrných (S07E20)
-
Svět úplně zblbnul (S07E21)
-
Láska ti sluší (S07E22)
-
Tradá! (S07E23)
-
Bylo nebylo (S07E24)
-
Nejsme na trhu (S07E25)
-
Aspoň neotěhotní (S07E26)
-
Všechno nebo nic (S07E27)
-
Chci mít jasno (S07E28)
-
Můžeš zhasnout? (S07E29)
-
Milenka rakovina (S07E30)
Cast
Milan Slepička
Czechoslovakia
Best series:
The Adventures of the Bee Teddies (1984) (series)
1864 (2014) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Jakub Stich
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Přešlapy (2009) (series)
David Suchařípa
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Les Misérables (2000) (series)
Czech Century (2013) (series)
Barbora Valentová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Ivo Kubečka
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Kamenný řád (1975) (series)
Tomáš Racek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Radovan Snítil
Czechoslovakia
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Iva Hüttnerová
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Oběti (1999) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Rudolf Jelínek
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Tomáš Krejčíř
Czechoslovakia
Best series:
Napoléon (2002) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Arrowsmith (1997) (series)
Vlastimil Zavřel
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Zuzana Dřízhalová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Kateřina Kleslová
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Anna Sedlačková
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Ivan Vodochodský
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Polda (2016) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Marta Dřímal Ondráčková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Hasičárna Telecí (2018) (series)
Jan Jakub Ryba
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Atentát (2015) (series)
Renata Rychlá
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Trapasy (2007) (series)
Veronika Svobodová
Best series:
Rodinka (2011) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Dušan Urban
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Cosmic (2016) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)