Episodes(80)
-
Magda je všude (S09E31)
-
Poslední rytíř (S09E32)
-
Kamenické hvězdné války (S09E33)
-
Čas na zázraky (S09E34)
-
Blecha v kožichu (S09E35)
-
Zabiju tě! (S09E36)
-
Noční můra (S09E37)
-
Léčba šokem (S09E38)
-
Mise splněna (S09E39)
-
Hrdina dne (S09E40)
-
Ne znamená ne! (S09E41)
-
Černá vdova (S09E42)
-
Hezký sny, doktore! (S09E43)
-
Ruce pryč od Čestmíra! (S09E44)
-
Peklo je doma (S09E45)
-
Důvěřuj, ale prověřuj (S09E46)
-
Strážný Anděl (S09E47)
-
Pořád je tu naděje (S09E48)
-
Žít není povinnost (S09E49)
-
Tři sudičky (S09E50)
-
Děvčátko se sirkami (S09E51)
-
Tak trochu podpásovka (S09E52)
-
Nejsem žádnej pařmen (S09E53)
-
To se neodpouští (S09E54)
-
Na každého se něco najde (S09E55)
-
Srdci neporučíš (S09E56)
-
Partie pro tebe (S09E57)
-
Dokonalé štěstí (S09E58)
-
Hlavně žádný smrťáky! (S09E59)
-
Velký třesk (S09E60)
Cast
Marcel Švidrman
Best series:
Policajti z centra (2012) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Anna Kulovaná
Czechoslovakia
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Oběti (1999) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Jan Kanyza
Czechoslovakia
Best series:
Gagman (1987) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Adéla Gondíková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Irena Máchová
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Kateřina Pechová
Czech Republic
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Specialisté (2017) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jiří Štědroň
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Muž, který nesmí zemřít (1976) (series)
Kristýna Kociánová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Lukáš Hrabák
Czech Republic
Best series:
Škoda lásky (2013) (series)
Zázraky života (2010) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Michal Milbauer
Czechoslovakia
Best series:
Stopy života (2013) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Bastardi (2014) (series)
Jiří Weingärtner
Best series:
Knightfall (2017) (series)
Bananas (2023) (series)
The Lens (2014) (series)
Marcel Školout
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Pavla Drtinová
Czechoslovakia
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Letiště (2006) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Martin Bohadlo
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Match (2018) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Petr Oliva
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Ha Thanh Špetlíková
Vietnam
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Duch (2022) (series)
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Michal Holán
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Štafl (2018) (series)
Vlastimil Zavřel
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)