Family / Drama
Czech Republic,
(2013–2014), 82 h 45 min
(Length: 62–63 min)
Episodes(80)
-
Dnešek patří mně (S09E01)
-
Pozdě bycha honit (S09E02)
-
Žába na prameni (S09E03)
-
Rande s boubelkou (S09E04)
-
Nejsi sama (S09E05)
-
Smutný holky nemám rád (S09E06)
-
Konkurz na chlapa (S09E07)
-
Nostalgie po manželovi (S09E08)
-
Kvalitní terč (S09E09)
-
Náhradní tatínek (S09E10)
-
Vzhůru na tetičku! (S09E11)
-
Ty a já (S09E12)
-
Klub lhářů (S09E13)
-
Je to ve hvězdách (S09E14)
-
Kousek nad normou (S09E15)
-
Sladká včelička (S09E16)
-
Černá komedie (S09E17)
-
Velká derniéra (S09E18)
-
Peklo vypadá jinak (S09E19)
-
Tanec na tenkém ledě (S09E20)
-
Přestaň snít (S09E21)
-
Inspekce jako řemen (S09E22)
-
Krásná noc ve dvou (S09E23)
-
Doktorská intuice (S09E24)
-
Příjemné chvilky (S09E25)
-
Hodně štěstí, Zdeničko (S09E26)
-
Holka nebo kluk (S09E27)
-
Vyznání (S09E28)
-
Rodina nade vše (S09E29)
-
Srdce (S09E30)
Cast
Andrea Černá
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Manželská tonutí (1996) (series)
Eva Spoustová
Czechoslovakia
Best series:
Z hříček o královnách (1994) (series)
The Necklace (1992) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Richard Maška
Best series:
Redakce (2004) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Rudolf Slivka
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Martina Hudečková
Czechoslovakia
Best series:
Škola za školou (1981) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Teresa Trnková
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Marek Libert
Czechoslovakia
Best series:
Černí andělé (2001) (series)
Maigret (1991) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Pavel Nečas
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Petr Drholec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Saša Rašilov nejml.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Labyrint (2015) (series)
Napoléon (2002) (series)
Jakub Stich
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Jarmila Vychodilová
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Totems (2022) (series)
Sever (2019) (series)
Matyáš Sekanina
Best series:
Boží mlýny (2021) (series)
Slunečná (2020) (series)
The Zoo (2022) (series)
Petra Domžalová
Czechoslovakia
Best series:
The Zodiac Murders (2015) (series)
Znamení koně (2011) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Veronika Svobodová
Best series:
Rodinka (2011) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
David Vaculík
Czechoslovakia
Jana Tabrea
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
1. MISE (2021) (series)
Letiště (2006) (series)
Pavel Tomanka
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Advokát ex offo (1988) (series)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Jitka Sedláčková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Česká soda (1993) (series)
The Defender (2021) (series)