Family / Drama
Czech Republic,
(2013–2014), 82 h 45 min
(Length: 62–63 min)
Episodes(80)
-
Magda je všude (S09E31)
-
Poslední rytíř (S09E32)
-
Kamenické hvězdné války (S09E33)
-
Čas na zázraky (S09E34)
-
Blecha v kožichu (S09E35)
-
Zabiju tě! (S09E36)
-
Noční můra (S09E37)
-
Léčba šokem (S09E38)
-
Mise splněna (S09E39)
-
Hrdina dne (S09E40)
-
Ne znamená ne! (S09E41)
-
Černá vdova (S09E42)
-
Hezký sny, doktore! (S09E43)
-
Ruce pryč od Čestmíra! (S09E44)
-
Peklo je doma (S09E45)
-
Důvěřuj, ale prověřuj (S09E46)
-
Strážný Anděl (S09E47)
-
Pořád je tu naděje (S09E48)
-
Žít není povinnost (S09E49)
-
Tři sudičky (S09E50)
-
Děvčátko se sirkami (S09E51)
-
Tak trochu podpásovka (S09E52)
-
Nejsem žádnej pařmen (S09E53)
-
To se neodpouští (S09E54)
-
Na každého se něco najde (S09E55)
-
Srdci neporučíš (S09E56)
-
Partie pro tebe (S09E57)
-
Dokonalé štěstí (S09E58)
-
Hlavně žádný smrťáky! (S09E59)
-
Velký třesk (S09E60)
Cast
Milena Kleinerová
Czechoslovakia
Best series:
F. L. Věk (1970) (series)
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Ivo Šorman
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Strážce duší (2005) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Michaela Hradecká
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
PanMáma (2013) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Marcela Nohýnková
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Jana Eyrová (1972) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Ladislav Dušek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Marta Vítů
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Sever (2019) (series)
Monika Hladová
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Private Traps (2008) (series)
Maigret (1991) (series)
Jakub Stránský
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Alice Šnirychová
Czechoslovakia
Best series:
Three Kings (1998) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Daniel Rous
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jiří Wohanka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Roman Nevěčný
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jan Vápeník
Czechoslovakia
Sofie Filippi
Best series:
Rodinné vztahy (2018) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Teresa Branna
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Matěj Kopecký
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Kateřina Hovorková
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Ivana Stejskalová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Odsúdené (2009) (series)
Petr Semerád
Best series:
Hunters (2020) (series)
Crossing Lines (2013) (series)
Whiskey Cavalier (2019) (series)
Zuzana Černá
Czech Republic
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)