Episodes(80)
-
Život se s námi nemazlí (S13E31)
-
Tohle je pod pás (S13E32)
-
Hlavně že žiješ! (S13E33)
-
V hodině dvanácté (S13E34)
-
Padesát na padesát (S13E35)
-
Druhá šance (S13E36)
-
Všichni jsme cvoci (S13E37)
-
Smím prosit? (S13E38)
-
Kdo si hraje, nezlobí (S13E39)
-
Žiju jenom pro tebe (S13E40)
-
Jsme na to dva! (S13E41)
-
Pořád mi lžeš! (S13E42)
-
Otec číslo jedna (S13E43)
-
Správná biomatka (S13E44)
-
Zapomeň na city (S13E45)
-
Nemáš na výběr (S13E46)
-
Jsem ti moc vděčná (S13E47)
-
Vražedná kombinace (S13E48)
-
Férová nabídka (S13E49)
-
Geniální plán (S13E50)
-
Musíš se s tím smířit (S13E51)
-
Jeden průšvih za druhým (S13E52)
-
Mám jenom tebe (S13E53)
-
Tak hodně štěstí! (S13E54)
-
Volaný účastník je nedostupný (S13E55)
-
Budeme se usmívat (S13E56)
-
Honorář za mlčení (S13E57)
-
Nulová šance (S13E58)
-
Jedna ovečka za druhou (S13E59)
-
Musím zapomenout (S13E60)
Cast
Martin Stránský
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Czech Century (2013) (series)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Klára Oltová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Andrea Růžičková
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ha Thanh Špetlíková
Vietnam
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Duch (2022) (series)
Michal Čoudek
Czechoslovakia
Best series:
Vegani a jelita (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Robert Jašków
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Berenika Kohoutová
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
In Treatment (2011) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Aneta Christovová
Czechoslovakia
Best series:
Dvojka na zabití (2021) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Petra Kvitová
Czechoslovakia
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Aleš Kiro Čermák
Czechoslovakia
Best series:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Tomáš Petrák
Czech Republic
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Jedna rodina (2022) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Milan Peroutka ml.
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Single Lady (2017) (series)
Horákovi (2006) (series)
Alfred Šrámek
Czech Republic
Best series:
Temný Kraj (2017) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Ulice (2005) (series)
Klára Cibulková
Czechoslovakia
Monika Zoubková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Třídní schůzka (2021) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Sabina Skalická
Czech Republic
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Single Man (2017) (series)
Přístav (2015) (series)
Michal Maléř
Czechoslovakia
Best series:
Below the Surface (2023) (series)
Mordparta (2016) (series)
Vesničan (2018) (series)
Barbora Sousa
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Kancl (2014) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Radim Juhász
Czechoslovakia
Best series:
Actor (2020) (series)
Monsters of the Shore (2019) (series)
Whiskey Cavalier (2019) (series)