Episodes(62)
-
Už sis užil dost (S15E31)
-
Překvapení! (S15E32)
-
Je to za námi (S15E33)
-
Jednou jsme rodina (S15E34)
-
Příliš pozdě (S15E35)
-
Pravidla (S15E36)
-
Nejlepší šéf na světě (S15E37)
-
Milionová sázka (S15E38)
-
Fantomová bolest (S15E39)
-
Sto osmdesát dva dní (S15E40)
-
Chci umřít (S15E41)
-
Neviditelný vrah (S15E42)
-
Bezmoc (S15E43)
-
Složitý svět (S15E44)
-
Bolestivé entrée (S15E45)
-
Říct pravdu (S15E46)
-
Jasná výzva (S15E47)
-
Takže mě tam nechceš? (S15E48)
-
Záplaty (S15E49)
-
Méně je více (S15E50)
-
Slavná operace (S15E51)
-
Záškolák (S15E52)
-
Byla to chyba (S15E53)
-
Nejlepší chirurg na světě (S15E54)
-
Tma pod svícnem (S15E55)
-
Můj dům, tvůj dům (S15E56)
-
V šest u dvou koček (S15E57)
-
Já si tě vzít nenechám (S15E58)
-
Hippokratova přísaha (S15E59)
-
Mojí nejmilovanější (S15E60)
Cast
Michaela Badinková
Czechoslovakia
Best series:
Za mestskými múrmi (1998) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Nejlepší trapasy (2013) (series)
Petr Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Pavel Řezníček
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Štěpán Benoni
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Kukačky (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Ladislav Ondřej
Czechoslovakia
Best series:
Hop nebo trop (2004) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Simona Krainová
Czechoslovakia
Best series:
Cpt. Exner (2017) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Kateřina Marie Fialová
Czech Republic
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Oktopus (2023) (series)
Hvězdy nad hlavou (2021) (series)
Marta Dancingerová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kukačky (2021) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Andrea Růžičková
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Libor Stach
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jan Hájek
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Czech Century (2013) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Jaroslav Matějka
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Polda (2016) (series)
Ha Thanh Špetlíková
Vietnam
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Duch (2022) (series)
Markéta Děrgelová
Czechoslovakia
Best series:
Neviditelní (2014) (series)
Pan profesor (2021) (series)
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Patrik Děrgel
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Robert Jašków
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Ivan Lupták
Czechoslovakia
Best series:
Actor (2020) (series)
Chlap (2022) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Lenka Termerová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Arabela (1980) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Pavel Nečas
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)