Screenplay:
Ivo Pelant, Vendula Hlásková, Ladislav Karpianus, Magda Wdowyczynová, Jan Gardner (more)Composer:
Tadeáš VěrčákCast:
Petr Rychlý, Zlata Adamovská, Martin Zounar, Martina Randová, Patrik Děrgel, Markéta Děrgelová, Ivan Lupták, Jana Holcová, Radim Fiala, Marika Šoposká, Jan Čenský, Robert Jašków, Petr Štěpánek (more)Episodes(57)
-
Mega za svobodu (S16E31)
-
Vítejte zpátky (S16E32)
-
Špatný vtip (S16E33)
-
Nejlepší kámoš (S16E34)
-
Do naha (S16E35)
-
Měla jsi pravdu (S16E36)
-
Kriminálníci přece nebrečej (S16E37)
-
Dvojičky (S16E38)
-
Prodáno! (S16E39)
-
Jediná naděje (S16E40)
-
Důstojný soupeř (S16E41)
-
To není konec (S16E42)
-
Dýchej (S16E43)
-
Byl jsi to ty! (S16E44)
-
Stíny minulosti (S16E45)
-
Chce to profíka (S16E46)
-
Cukr (S16E47)
-
Záhadná diagnóza (S16E48)
-
Obyčejný kluk (S16E49)
-
Nejúžasnější noc (S16E50)
-
Famílie (S16E51)
-
Chceš to se mnou risknout? (S16E52)
-
Takže to je rozchod? (S16E53)
-
Je po všem (S16E54)
-
Chci být s tebou (S16E55)
-
Táňo! (S16E56)
-
Druhá šance (S16E57)
Cast
Petr Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlata Adamovská
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Martina Randová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Specialisté (2017) (series)
Policajti z centra (2012) (series)
Patrik Děrgel
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Markéta Děrgelová
Czechoslovakia
Best series:
Neviditelní (2014) (series)
Pan profesor (2021) (series)
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Ivan Lupták
Czechoslovakia
Best series:
Actor (2020) (series)
Chlap (2022) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Jana Holcová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Marika Šoposká
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Robert Jašków
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Petr Štěpánek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Zdeněk Godla
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Defender (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Štěpán Benoni
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Kukačky (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Marta Dancingerová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kukačky (2021) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Lucie Borhyová
Czechoslovakia
Best series:
V (2009) (series)
Extractors (2023) (series)
Comeback (2008) (series)
Adam Vojtek
Czech Republic
Best series:
Maria Theresa (2017) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Jan Kopečný
Czechoslovakia
Best series:
Pouť (2018) (series)
The Zoo (2022) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Klára Oltová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)