Family / Drama
Czech Republic,
(2005–2024), 1339 h 49 min
(Length: 44–65 min)
Seasons(23) / Episodes(1365)
-
Série 1 (2005) - 86 episodes
-
Série 2 (2006) - 72 episodes
-
Série 3 (2007) - 81 episodes
-
Série 4 (2008) - 79 episodes
-
Série 5 (2009) - 81 episodes
-
Série 6 (2010) - 72 episodes
-
Série 7 (2011) - 74 episodes
-
Série 8 (2012) - 76 episodes
-
Série 9 (2013) - 80 episodes
-
Série 10 (2014) - 80 episodes
-
Série 11 (2015) - 80 episodes
-
Série 12 (2016) - 80 episodes
-
Série 13 (2017) - 80 episodes
-
Série 14 (2018) - 80 episodes
-
Série 15 (2019) - 62 episodes
-
Série 16 (2020) - 57 episodes
-
Série 17 (2021) - 20 episodes
-
Série 18 (2022) - 26 episodes
-
Série 19 (2022) - 16 episodes
-
Série 20 (2023) - 22 episodes
-
Série 21 (2023) - 24 episodes
-
Série 22 (2024) - 22 episodes
-
Série 23 (2024) - 15 episodes
Cast
Alexandr Maier
Czechoslovakia
Best series:
Polda (2016) (series)
Professor T. (2018) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)
Drahomíra Stejskalová
Czechoslovakia
Best series:
Ulice (2005) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Lucie Vojtová
Czech Republic
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Carnival Row (2019) (series)
Polda (2016) (series)
Šimon Pliska
Czechoslovakia
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Ladislav Dostál
Best series:
Inspektor Max (2018) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Klára Tomanová
Czech Republic
Best series:
Dvojka na zabití (2021) (series)
Jedna rodina (2022) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Vladislava Bambásková
Best series:
Táta v nesnázích (2023) (series)
Polda (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Radek Jiříček
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Justice (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Anežka Přikrylová
Best series:
Černé vdovy (2019) (series)
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Adam Vojtek
Czech Republic
Best series:
Maria Theresa (2017) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Lucie Borhyová
Czechoslovakia
Best series:
V (2009) (series)
Extractors (2023) (series)
Comeback (2008) (series)
Štěpán Coufal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Volga (2023) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Jan Kopečný
Czechoslovakia
Best series:
Pouť (2018) (series)
The Zoo (2022) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Nela Kailová
Best series:
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
1. MISE (2021) (series)
Ulice (2005) (series)
Ladislav Dušek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Zdeněk Suchar
Best series:
Whiskey Cavalier (2019) (series)
Der Zürich-Krimi (2016) (series)
Last Light (2022) (series)
Vitalii Vorkhlik
Ukraine
Best series:
The Manor House (2014) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Der Zürich-Krimi (2016) (series)
Michaela Pecháčková
Czech Republic
Best series:
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Specialisté (2017) (series)
Jaroslav Pokorný
Best series:
Slunečná (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Alice Laksarová
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)