Family / Drama
Czech Republic,
(2005–2024), 1340 h 1 min
(Length: 44–65 min)
Seasons(23) / Episodes(1365)
-
Série 1 (2005) - 86 episodes
-
Série 2 (2006) - 72 episodes
-
Série 3 (2007) - 81 episodes
-
Série 4 (2008) - 79 episodes
-
Série 5 (2009) - 81 episodes
-
Série 6 (2010) - 72 episodes
-
Série 7 (2011) - 74 episodes
-
Série 8 (2012) - 76 episodes
-
Série 9 (2013) - 80 episodes
-
Série 10 (2014) - 80 episodes
-
Série 11 (2015) - 80 episodes
-
Série 12 (2016) - 80 episodes
-
Série 13 (2017) - 80 episodes
-
Série 14 (2018) - 80 episodes
-
Série 15 (2019) - 62 episodes
-
Série 16 (2020) - 57 episodes
-
Série 17 (2021) - 20 episodes
-
Série 18 (2022) - 26 episodes
-
Série 19 (2022) - 16 episodes
-
Série 20 (2023) - 22 episodes
-
Série 21 (2023) - 24 episodes
-
Série 22 (2024) - 22 episodes
-
Série 23 (2024) - 15 episodes
Cast
Michaela Hradecká
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
PanMáma (2013) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Miroslav Vrba
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Oběti (1999) (series)
Prima sezona (1994) (series)
Josef Širhal
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jonáš Paul
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Karel Hoffman
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Medvědi nic nevědí (1994) (series)
Oto Kovařík
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Slunečná (2020) (series)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Jakub Leier
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Ošklivka Katka (2008) (series)
Lenka Švejdová
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Tomáš Čapek
Czech Republic
Best series:
The King of Sumava (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jiří Mrázek
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Martin Diro
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Radek Baláž
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Tomáš Kraucher
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Chlap (2022) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Martin Němec
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jaroslava Nárožná
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Tereza Černá
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Petra Janečková
Czechoslovakia
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Petra Domžalová
Czechoslovakia
Best series:
The Zodiac Murders (2015) (series)
Znamení koně (2011) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Kateřina Kleslová
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Anna Sedlačková
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)