Episodes(34)
-
Píšťala (S07E01)
-
Táta (S07E02)
-
Štědrý večer (S07E03)
-
Mzda strachu (S07E04)
-
Podnájem (S07E05)
-
Výstřižek (S07E06)
-
Střepy (S07E07)
-
Filip (S07E09)
-
Předseda (S07E09)
-
Telegram (S07E10)
-
Karafiát (S07E11)
-
Jožin (S07E12)
-
Moje nejhezčí vzpomínka na rok pětačtyřicátý (S07E13)
-
Dom (S07E14)
-
Domáca úloha (S07E15)
-
Milan (S07E16)
-
Pytel (S07E17)
-
Platina (S07E18)
-
Zip (S07E19)
-
Tréma (S07E20)
-
Aktovka (S07E21)
-
Námluvy (S07E22)
-
Majka (S07E23)
-
Podivuhodné odpoledne Heleny a Petra (S07E24)
-
Závozník (S07E25)
-
Vdovy (S07E26)
-
Kleveta (S07E27)
-
Nevěra (S07E28)
-
Prášky (S07E29)
-
Slepice na smetaně (S07E30)
Cast
Lucie Žulová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Úsměvy světa (1969) (series)
Klec plná opic (1971) (series)
Otakar Brousek st.
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series) - narrator
Consuela Morávková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
České pohádky (1968) (series)
Úsměvy světa (1969) (series)
Lída Roubíková
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Václav Sloup
Czechoslovakia
Best series:
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Josef Větrovec
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Kateřina Lírová
Czechoslovakia
Best series:
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Třetí patro (1985) (series)
Martin Velda
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Youngest of the Hamr's Family (1975) (series)
Zdeněk Řehoř
Czechoslovakia
Best series:
Fairy-tale at Krkonose Mountains (1974) (series)
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Helena Růžičková
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Marcela Martínková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Jaroslav Drbohlav
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
Věra Kalendová
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jiřina Krejčíková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Bakalári (1974) (series)
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
Stella Zázvorková
Czechoslovakia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Svatopluk Beneš
Austria-Hungary
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Jana Koulová
Czechoslovakia
Břetislav Slováček
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Václav Voska
Austria-Hungary
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series) - actor, narrator
Tři spory (1981) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Svatopluk Matyáš
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Ctná paní Lucie (1972) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)