Episodes(36)
-
Papučiar (S09E01)
-
Orechový závin (S09E02)
-
Vlas (S09E03)
-
Košile (S09E04)
-
Zabijačka (S09E05)
-
Abiturientský večírek (S09E06)
-
Dioptrie (S09E07)
-
Spánek (S09E08)
-
Pes (S09E09)
-
Paruka (S09E10)
-
Detektiv (S09E11)
-
Lázně (S09E12)
-
Čahoun (S09E13)
-
Vehikl (S09E14)
-
Zámek (S09E15)
-
Pyžamo (S09E16)
-
Blondýna (S09E17)
-
Nešťastný šafářův dvoreček (S09E18)
-
Jíška (S09E19)
-
Výtečníci (S09E20)
-
Lavice, moje žena a já (S09E21)
-
Facka (S09E22)
-
Tetinka (S09E23)
-
Kaktus (S09E24)
-
Mistr (S09E25)
-
Doktorát (S09E26)
-
Vypálený rybník (S09E27)
-
Je nás pět (S09E28)
-
Kolaudácia (S09E29)
-
Čáp (S09E30)
Cast
Ladislav Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Miloš Hlavica
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Tat'ána Puttová
Czechoslovakia
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Druhý dech (1988) (series)
Karel Augusta
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Luděk Kopřiva
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Vladimír Salač
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Naďa Konvalinková
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Ivan Vyskočil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Ema Skálová
Austria-Hungary
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Jiřina Bohdalová
Czechoslovakia
Best series:
Fairy Tales from Moss and Fern (1968) (series)
Taková normální rodinka (1971) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Vanda Švarcová
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři (1972) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Svatopluk Skopal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Tomáš Töpfer
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Ilona Svobodová
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Antonín Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Jiří Sovák
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Vladimír Bičík
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Stanislav Fišer
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Jana Kubátová
Czechoslovakia