Cinematography:
Jindřich Novotný, Václav Myslivec, Jaromír Zaoral, Ivan Koudelka, Michael Gahut (more)Cast:
Alena Vránová, Božena Böhmová, Josef Bláha, Dana Hlaváčová, Jiří Knot, Josef Dvořák, Václav Kotva, Zdeněk Řehoř, Jiřina Krejčíková, Jindřich Světnica, Vlasta Peterková, Stanislav Zindulka (more)Episodes(42)
-
Jiříček (S10E31)
-
Výfuk (S10E32)
-
Fotbalová odysea (S10E33)
-
Štěstí v neštěstí (S10E34)
-
Velká výhra (S10E35)
-
Černá kočka (S10E36)
-
Bagdád (S10E37)
-
Husa (S10E38)
-
Amfora (S10E39)
-
Nohejbal (S10E40)
-
Knedlíky (S10E41)
-
Frantík (S10E42)
Cast
Lenka Skopalová
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Stanislav Tříska
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Antonín Kala
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Drahomíra Hofmanová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Zdeněk Junák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stars (2018) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Sylvie Nitrová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Vlasta Žehrová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Oběti (1999) (series)
Svatopluk Skopal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Vladimír Menšík
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Stanislava Bartošová
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Phantom of Operette (1970) (series)
Jindra Bartošová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Strom pohádek (1987) (series)
Zkoušky z dospělosti (1980) (series)
Dana Bartůňková
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Jiří Vala
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Jiří Krampol
Czechoslovakia
Best series:
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Petr Svojtka
Czechoslovakia
Jana Březinová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Jana Boušková
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Michal Pešek
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Milena Steinmasslová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Suspicion (2022) (series)
Libor Hruška
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)