Screenplay:
Miroslav Sovják, Jiří Melíšek, Jaroslav Kotouč, František Stavinoha, Rudolf Adler (more)Cast:
Hana Zaoralová, Jiří Pecha, Oldřich Navrátil, Ladislav Šamlot, Milan Holubář, Bohumil Slezáček, Jaroslav Kuneš, Naďa Konvalinková, Eva Matalová, Otakar Vážanský, Milan Vágner, Karel Adam, Jiří Dušek (more)Episodes(39)
-
Nikotýnka (S14E01)
-
Poslední žertík (S14E02)
-
Tři bratři (S14E03)
-
Lahůdkový podporučík (S14E04)
-
Spojaři (S14E05)
-
Strejda (S14E06)
-
No počkaj, zajac! (S14E07)
-
Kúsok mäsa (S14E08)
-
Ženba (S14E09)
-
Kamarád z vojny (S14E10)
-
Primář (S14E11)
-
Boty (S14E12)
-
Půlnoční divočák (S14E13)
-
Don Juan a liška Ryška (S14E14)
-
Přírůstek (S14E15)
-
Jitrnička (S14E16)
-
Svár (S14E17)
-
Kuchařka (S14E18)
-
Kľúčik (S14E19)
-
Tri sudičky (S14E20)
-
Módna návrhárka (S14E21)
-
Výměna (S14E22)
-
Trampoty (S14E23)
-
Služební cesta (S14E24)
-
Sauna (S14E25)
-
Trpaslík (S14E26)
-
Dub (S14E27)
-
Lupič (S14E28)
-
Protekční dítě (S14E29)
-
Maratón (S14E30)
Cast
Věra Tichánková
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Jana Janěková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)
Naděžda Letenská
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Arrowsmith (1997) (series)
Haldy (1973) (series)
Stanislav Šárský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Line (2017) (series)
Kamenný řád (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Alexej Pyško
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Světlana Nálepková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
František Řehák
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Miloslav Homola
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Břetislav Slováček
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Jaroslav Satoranský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Fairy-tale at Krkonose Mountains (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Vladimír Krška
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Eva Hrušková
Czechoslovakia
Best series:
Psí povídání (1985) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Strom pohádek (1987) (series)
Miroslav Vladyka
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Blanka Blahníková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
My z konce světa (1975) (series)
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
Vladimír Hlavatý
Austria-Hungary
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Vlastimil Brodský
Czechoslovakia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hrdinové okamžiku (1961) (series)
Karel Bělohradský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Antonie Hegerlíková
Czechoslovakia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Stella Zázvorková
Czechoslovakia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Milan Mach
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)