Episodes(39)
-
Doktor a bubeník (S15E01)
-
Pravítko (S15E02)
-
Logoped (S15E03)
-
Stan (S15E04)
-
Česáč (S15E05)
-
Rytíř (S15E06)
-
Cizí člověk (S15E07)
-
Násilník (S15E08)
-
Tchán (S15E09)
-
Lada (S15E10)
-
A mal tri dcéry... (S15E11)
-
Študent (S15E12)
-
Buchty (S15E13)
-
Nervák (S15E14)
-
Logicky (S15E15)
-
Smelá myšička (S15E16)
-
Podrezávač (S15E17)
-
Kráska a letec (S15E18)
-
Šílenec (S15E19)
-
Stovkaři (S15E20)
-
Běžec (S15E21)
-
Babička (S15E22)
-
Prodaná filharmonie (S15E23)
-
Nevěra (S15E24)
-
Heslo (S15E25)
-
Omyl (S15E26)
-
Koláčky (S15E27)
-
Poplach (S15E28)
-
Zlepšovák (S15E29)
-
Manželské probuzení (S15E30)
Cast
Slávo Záhradník
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Božidara Turzonovová
Bulgaria
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Andrea Timková - Hrašková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
...a teraz sa rozhodni (1980) (series)
Ochrancovia (2014) (series)
Ivan Rajniak
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Igor Čilík
Slovak state
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Zuzana Tlučková
Czechoslovakia
Jozef Benedik
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Oľga Hudecová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Výmysly uja elektróna (1978) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Adela Gáborová
Slovak state
Best series:
Straty a nálezy (1974) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Július Vašek
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Dagmar Havlová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
The Visitors (1983) (series)
Jan Kanyza
Czechoslovakia
Best series:
Gagman (1987) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Žaneta Fuchsová
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Stella Zázvorková
Czechoslovakia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Olga Hegerová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Ladislav Šamlot
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Veronika Gajerová
Czechoslovakia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Vladimír Javorský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Libuše Billová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Konec dětských lásek (1980) (series)