Episodes(39)
-
Doktor a bubeník (S15E01)
-
Pravítko (S15E02)
-
Logoped (S15E03)
-
Stan (S15E04)
-
Česáč (S15E05)
-
Rytíř (S15E06)
-
Cizí člověk (S15E07)
-
Násilník (S15E08)
-
Tchán (S15E09)
-
Lada (S15E10)
-
A mal tri dcéry... (S15E11)
-
Študent (S15E12)
-
Buchty (S15E13)
-
Nervák (S15E14)
-
Logicky (S15E15)
-
Smelá myšička (S15E16)
-
Podrezávač (S15E17)
-
Kráska a letec (S15E18)
-
Šílenec (S15E19)
-
Stovkaři (S15E20)
-
Běžec (S15E21)
-
Babička (S15E22)
-
Prodaná filharmonie (S15E23)
-
Nevěra (S15E24)
-
Heslo (S15E25)
-
Omyl (S15E26)
-
Koláčky (S15E27)
-
Poplach (S15E28)
-
Zlepšovák (S15E29)
-
Manželské probuzení (S15E30)
Cast
Ingrid Trněná
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
František Filipovský
Austria-Hungary
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Hey, Mister, let's play (1965) (series)
Stanislav Šárský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Line (2017) (series)
Kamenný řád (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Václav Antoš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Haldy (1973) (series)
Eva Brožková
Czechoslovakia
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Úsměvy světa (1969) (series)
Ota Sklenčka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slávka Budínová
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Radoslav Brzobohatý
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series) - narrator
Jana Paulová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Vladimír Hrabánek
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Vladimír Huber
Austria-Hungary
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Ivan Vyskočil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Alena Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Miloslav Homola
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Isabela Soukupová-Siegelová
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Petr Pospíchal
Czechoslovakia
Marie Rosůlková
Austria-Hungary
Best series:
Taková normální rodinka (1971) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Miroslav Saic
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Jaroslava Pokorná
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Kateřina Besserová
Czechoslovakia
Best series:
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)