Episodes(39)
-
Bunda (S15E31)
-
Advokát (S15E32)
-
Prípad ztrateného manžela (S15E33)
-
Kluk (S15E34)
-
Zeměměřič (S15E34)
-
Snacha (S15E36)
-
Hledač pokladů (S15E37)
-
Přísaha (S15E38)
-
Děda Myška (S15E39)
Cast
Jiří Sovák
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Marcela Peňázová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Marie Pavlíková
Austria-Hungary
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
My holky z městečka (1985) (series)
Zdeněk Junák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stars (2018) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Erik Pardus
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Karel Mišurec
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Stars (2018) (series)
Pavel Kunert
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
My holky z městečka (1985) (series)
Ladislav Mrkvička
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Tomáš Herfort
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Jaroslav Kuneš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Konec velkých prázdnin (1996) (series)
Sylvia Turbová
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Tři spory (1981) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Eva Matalová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Karel Janský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Petr Macháček
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Bohéma (2017) (series)
Znamení koně (2011) (series)
Daniel Dítě
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Lenka Skopalová
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Svatopluk Beneš
Austria-Hungary
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Klára Špálová
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Miloš Vávra
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Kateřina Macháčková
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)