Seasons(16) / Episodes(561)
-
Série 1 (1972) - 9 episodes
-
Série 2 (1973) - 18 episodes
-
Série 3 (1974) - 39 episodes
-
Série 4 (1975) - 42 episodes
-
Série 5 (1976) - 39 episodes
-
Série 6 (1977) - 42 episodes
-
Série 7 (1978) - 34 episodes
-
Série 8 (1979) - 39 episodes
-
Série 9 (1980) - 36 episodes
-
Série 10 (1981) - 42 episodes
-
Série 11 (1982) - 33 episodes
-
Série 12 (1983) - 41 episodes
-
Série 13 (1984) - 39 episodes
-
Série 14 (1985) - 39 episodes
-
Série 15 (1986) - 39 episodes
-
Série 16 (1987) - 30 episodes
Cast
Tatiana Kulíšková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Tajomný ostrov (1984) (series)
Škriatok (1995) (series)
Jindřich Obšil
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Škola detektívky (1989) (series)
Marta Sládečková
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Chlapec a pes (1989) (series)
Andrej Mojžiš
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Natália Hasprová
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Bakalári (1974) (series)
Alžbeta Bárthová-Pietorová
Kingdom of Hungary
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Na baňu klopajú (1981) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Eva Mária Chalupová
Slovak state
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Moje kone vrané (1980) (series)
Anton Korenči
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Alfréd Swan
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Nataša Gräffingerová-Kulíšková
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Miloš Pietor
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Pavol Topoľský
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Anna Šulajová
Czechoslovakia
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Teodor Piovarči
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Vladimír Bartoň
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Rudo Žákovský
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Jaroslava Filová
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Etela Pólová
Austria-Hungary
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Rachotilkovia (1977) (series)
Bronislav Križan
Slovak state
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Naši synovia (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Ján Kramár
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)