Czech Republic,
2009, 20 h 25 min
(Length: 75–79 min)
Episodes(16)
-
Volavka (E01)
-
Hyena (E02)
-
Hadí střela (E03)
-
Sedmý den (E04)
-
Tři králové (E05)
-
Smrt policajta (E06)
-
Únosy (E07)
-
Řezníci (E08)
-
Král je mrtev (E09)
-
Ruská spojka (E10)
-
Osamělá mise (E11)
-
Pašeráci (E12)
-
Válka gangů (E13)
-
Loupež století (E14)
-
Korunní svědek (E15)
-
Vysoká hra (E16)
Cast
Petra Navrátilová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Legends (2014) (series)
Tereza Richtrová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Rats (2020) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Barbora Milotová
Czechoslovakia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
In Treatment (2011) (series)
Aleš Bílík
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
A Small Light (2023) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Martin Pošta
Czechoslovakia
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Pouť (2018) (series)
Špunti na cestě (2022) (series)
Jaroslav Pížl
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Filip Gavlas
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
4teens (2011) (series)
Atentát (2015) (series)
Tomáš Bělohlávek
Czechoslovakia
Best series:
Pět mrtvých psů (2016) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Daniel Tůma
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Mammon (2015) (series)
World under Head (2017) (series)
Karel Beseda
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Fury (2016) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Milan Horvát
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Eden (2005) (series)
Ivo Novák
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Genius (2017) (series)
The Defender (2021) (series)
Irena Kristeková
Best series:
Justice (2017) (series)
Crossing Lines (2013) (series)
The Manor House (2014) (series)
Vojtěch Efler
Czechoslovakia
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Slunečná (2020) (series)
Marek Lambora
Czech Republic
Best series:
Táta v nesnázích (2023) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Jevhen Šokalo
Soviet Union
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Evgeniy Vrublevskiy
Soviet Union
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Hraběnky (2007) (series)
Andrey Bestchastny
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Missing (2012) (series)
Lukáš Kunz
Czech Republic
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Co by kdyby? (2018) (series)
Klára Štěpánková
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)