Directed by:
Jaroslav BrabecCinematography:
Petr KoblovskýComposer:
Jan JirásekCast:
Josef Abrhám, Jana Hlaváčová, Lenka Vlasáková, Andrea Elsnerová, Zuzana Bydžovská, Vladimír Dlouhý, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Zuzana Vejvodová, Vlasta Chramostová, Josef Vinklář (more)Episodes(17)
-
Dům u moře (E01)
-
Bohatá úroda (E02)
-
Štrúdl (E03)
-
V mezích zákona (E04)
-
Mezinárodní zápas (E05)
-
Záchranáři (E06)
-
Kozy (E07)
-
Honza a Saša company (E08)
-
Čarodějnice (E09)
-
Výhodná nabídka (E10)
-
Rodinná oslava (E11)
-
Dědictví (E12)
-
Milionář (E13)
-
Nejdelší most světa (E14)
-
Návštěva (E15)
-
Vyrovnané účty (E16)
-
Louky naproti (E17)
Cast
Miroslav Hrabě
Czechoslovakia
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Hraběnky (2007) (series)
Hana Seidlová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Marie Spurná
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Lenka Zahradnická
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Justice (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jan Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Katerina Volochina
Soviet Union
Best series:
Hraběnky (2007) (series)
Josef Cisár
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Hraběnky (2007) (series)
Karel Beseda
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Fury (2016) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Marian Mundok
Best series:
Hraběnky (2007) (series)
Lina Wagnerová
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
Hraběnky (2007) (series)
Andrey Bestchastny
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Missing (2012) (series)
Evgeniy Vrublevskiy
Soviet Union
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Hraběnky (2007) (series)
Luděk Hudec
Czechoslovakia
Best series:
Hraběnky (2007) (series)
Simona Chytrová
Czechoslovakia
Best series:
Hraběnky (2007) (series)
Stopy života (2013) (series)
Policajti z předměstí (1999) (series)
Jan Unger
Czechoslovakia
Best series:
Three Kings (1998) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Children of Dune (2003) (series)
Helena Brabcová
Czechoslovakia
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jana Gýrová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Karel Gult
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Jiřina Zemanová
Czechoslovakia
Best series:
Hraběnky (2007) (series)
Jana Kovalčiková
Czechoslovakia
Best series:
Klamstvo (2023) (series)
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)
1890 (2017) (series)