Czechoslovakia,
1975, 8 h 20 min
(Length: 48–65 min)
Directed by:
Antonín MoskalykComposer:
Luboš FišerCast:
Antonie Hegerlíková, Petr Kostka, Naďa Konvalinková, Jaroslav Moučka, Jiřina Štěpničková, Milada Vnuková, Petr Svoboda, Božena Böhmová, Oldřich Vlach, Petr Haničinec, Dáša Neblechová (more)Episodes(9)
-
Útěk z domova (E01)
-
Plody poznání (E02)
-
Před požárem (E03)
-
Požár (E04)
-
Zklamaná naděje (E05)
-
Rozcestí (E06)
-
Čin (E07)
-
Neporažení (E08)
-
Matka naděje (E09)
Cast
Radoslav Bartoník
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Muž na radnici (1976) (series)
Matka (1975) (series)
Vilém Besser
Czechoslovakia
Best series:
Ctná paní Lucie (1972) (series)
Adam a Eva (1984) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Václav Fišer
Austria-Hungary
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Josef Haukvic st.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Ctná paní Lucie (1972) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Lenka Horáková
Best series:
Z hříček o královnách (1994) (series)
Oběti (1999) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jaroslav Kepka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Jiří Kodet
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Libor Žídek
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Martin Liška
Best series:
Rozsudek (1970) (series)
Duhový luk (1972) (series)
Roky prelomu (1989) (series)
Jiří Plachý ml.
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Czech Century (2013) (series)
Jana Eyrová (1972) (series)
Svatopluk Skládal
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Arabela (1980) (series)
Jaromír Hanzlík
Czechoslovakia
Best series:
Taková normální rodinka (1971) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Jan Schánilec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Oto Ševčík
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Wolfgang A. Mozart (1991) (series)
Caraibi (1999) (series)
Jan Teplý st.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Chalupáři (1975) (series)