Screenplay:
Karel ŠípCinematography:
Zdeněk UherPerformers:
Karel Šíp (moderator), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (more)Performers
Jana Stryková
Czechoslovakia
Best movies:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Bludičky (2010) (TV movie)
Child 44 (2015)
Michal Dvořák
Czechoslovakia
Best movies:
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (concert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Sonata for a Red-Haired Girl (1980)
Milena Vostřáková
Czechoslovakia
Best movies:
Awakening (1959)
Kamila Moučková
Czechoslovakia
Best movies:
Konec velké epochy (1965) (TV movie)
Tereza (1961)
Reed Bells (1950)
Alexander Hemala
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Waking Up Yesterday (2012)
Něžné vlny (2013)
Filip Renč
Czechoslovakia
Best movies:
Kolya (1996)
Dark Blue World (2001)
Requiem for a Maiden (1991)
Arnošt Goldflam
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
The Inheritance (1992)
Cops and Robbers (2001) (series)
Antonín Procházka
Czechoslovakia
Best movies:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (theatrical recording)
S tvojí dcerou ne (1997) (theatrical recording)
The Tale of John and Mary (1980)
Markéta Irglová
Czechoslovakia
Best movies:
Once (2007)
Koncert pro Moravu (2021) (concert)
Marta Jandová
Czechoslovakia
Best movies:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Eliška Balzerová
Czechoslovakia
Best movies:
Můj báječný rozvod (2008) (theatrical recording)
Run, Waiter, Run! (1980)
Blboun (2001) (theatrical recording)
Petr Spálený
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
A Night at Karlstein (1973)
Blockbuster (1980)
Spálený v mé hlavě (2022) - a.f.
Tomáš Töpfer
Czechoslovakia
Best movies:
Záhada (2011) (theatrical recording)
Blboun (2001) (theatrical recording)
Cutting It Short (1980)
Hana Gregorová
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
Cops and Robbers (2001) (series)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Hana Vávrová-Heřmánková
Czechoslovakia
Best movies:
Love Between the Raindrops (1979)
Pražská 5 (1988)
Drsná Planina (1979)
Pavel Soukup
Czechoslovakia
Best movies:
Lovec (1980) (TV movie)
Zatmění všech sluncí (1987) (TV movie)
Betrayer (2020) (TV movie)
Pavel Rímský
Czechoslovakia
Best movies:
Periferie (2017) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Krvavá svatba (1987) (theatrical recording)
Soňa Dvořáková
Best movies:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Záchvěv strachu (1984)
Opory společnosti (1972) (TV movie)
Stanislav Hložek
Czechoslovakia
Best movies:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concert)
Plaváček (1986) (TV movie)
Pavlína Filipovská
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Semafor - Největší hity (2005) (video compilation)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (theatrical recording)
Člověk z půdy (1961) (theatrical recording)