Screenplay:
Mirka ZlatníkováCinematography:
Pavel BerkovičComposer:
Tadeáš VěrčákCast:
Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov nejml., Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová, Juraj Kukura, Vanda Hybnerová, Filip Čapka, Martin Pechlát (more)Episodes(16)
-
Vánoce v Karibiku (E01)
-
Všechno má svůj styl (E02)
-
Všechno se dá zařídit (E03)
-
První Dáma (E04)
-
Musíš se víc snažit (E05)
-
Proměna (E06)
-
Důkaz lásky (E07)
-
Dokonalé maskování (E08)
-
Jak se píší články (E09)
-
Co chce dáma od muže (E10)
-
Starý pes a nové kousky (E11)
-
Cesta k úspěchu (E12)
-
Splněné sny (E13)
-
Osobní život (E14)
-
Kde tikají hodiny (E15)
-
Opravdová divočina (E16)
Cast
Henrieta Hornáčková
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
The Winner (2023) (series)
The Pleasure Principle (2019) (series)
Oldřich Vízner
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Saturnin (1994) (series)
Martina Hudečková
Czechoslovakia
Best series:
Škola za školou (1981) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Marie Drahokoupilová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Haldy (1973) (series)
Josef Polášek
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Komediograf (2003) (series)
Marie Durnová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Fury (2016) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Iva Pazderková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Alles Gute (2009) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Lucia Hurajová
Czechoslovakia
Best series:
Krev zmizelého (2006) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Michal Slaný
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Natálie Drabiščáková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
Denisa Kubová
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Andrea Růžičková
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Jaroslav Plesl
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Marcel Vašinka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Eva Sakálová
Czechoslovakia
Best series:
Záchranári (2003) (series)
Dr. Dokonalý (2012) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Karel Zima
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
Czech Century (2013) (series)
Vladimír Kratina
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Visitors (1983) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Bohumil Klepl
Soviet Union
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Pavel Řezníček
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Klára Cibulková
Czechoslovakia