Directed by:
Václav SvobodaScreenplay:
Jaroslav SpěváčekComposer:
Jan Hammer Jr.Performers:
Johan Mádr (moderator), Ondřej Havel (moderator), Milan Peroutka ml. (moderator), Nikola Čechová (moderator), Kristina Kloubková (moderator) (more)Performers
Hana Zagorová
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concert)
Hitparáda 60. let (2008) (music video)
Lucie Bílá
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Angel of the Lord 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (theatrical recording)
Ilona Csáková
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Leona Machálková
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Big Beat (1993)
Bára Basiková
Czechoslovakia
Best movies:
Obraz Doriana Graye (2010) (theatrical recording)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Kamil Střihavka
Czechoslovakia
Best movies:
Nineties (2022) (series) - a.f.
Obraz Doriana Graye (2010) (theatrical recording)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Eva Pilarová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Semafor - Největší hity (2005) (video compilation)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Zuzana je zase sama doma (1961) (TV movie)
Daniel Nekonečný
Czechoslovakia
Best movies:
Nineties (2022) (series) - a.f.
Jediná na světě (1995) (TV movie)
Perinbaba: Two Realms (2023)
Petr Muk
Czechoslovakia
Best movies:
Johanka z Arku (2003) (theatrical recording)
Galileo (2007) (theatrical recording)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Pavel Zedníček
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
Silent Pain (1990)
Marie Rottrová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Marie Doležalová
Czechoslovakia
Best movies:
Tři holky jako květ (2014) (theatrical recording)
Šejdrem (2008) (TV movie)
Princess and the Scribe (2014) (TV movie)
Jaroslava Obermaierová
Czechoslovakia
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Witchhammer (1969)
Lucerna (1967) (TV movie)
Marta Jandová
Czechoslovakia
Best movies:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Dalibor Janda
Czechoslovakia
Best movies:
Hity 89 (1989) (concert)
Vždycky jsem to já (1989) (concert)
F.T. na cestách (1988)
Jiří Dvořák
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Brouk v hlavě (2020) (theatrical recording)
Operace Silver A (2007) (TV movie)
Heidi Janků
Czechoslovakia
Best movies:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
F.T. na cestách (1988)
Ljuba Krbová
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Tři spory (1981) (series)
Markéta Plánková
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Praha stověžatá (2016) (theatrical recording)
Bankrotáři (2003) (TV movie)
Jitka Zelenková
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
A Hoof Here, a Hoof There (1988)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)