Directed by:
Ivo PaukertCinematography:
Jindřich NovotnýComposer:
Václav ZahradníkCast:
Milena Dvorská, Alois Švehlík, Pavlína Mourková, Jakub Wehrenberg, Jan Kanyza, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský, Ota Sklenčka, Josef Langmiler, Jan Čenský, Gabriela Vránová, Dagmar Havlová (more)Episodes(47)
-
A zase ta škola (E01)
-
Den horníků (E02)
-
Rekonstrukce (E03)
-
Nečekané komplikace (E04)
-
Zlepšovák (E05)
-
Vyznamenání (E06)
-
Anonym (E07)
-
Brigáda (E08)
-
Mistři (E09)
-
Namlouvání (E10)
-
Rodičovské sdružení (E11)
-
Školní besídka (E12)
-
Návštěvníci (E13)
-
Oslava (E14)
-
Vyděrač (E15)
-
Přihláška na studia (E16)
-
Němá tvář (E17)
-
Výhra v loterii (E18)
-
Přeřazení (E19)
-
Lucii je dvacet let (E20)
-
Ministerská posila (E21)
-
Chystáme se na ples (E22)
-
Meze (E23)
-
Činže (E24)
-
Svetr z Itálie (E25)
-
Diář (E26)
-
Zimní rekreace (E27)
-
Slavíme MDŽ (E28)
-
Správná motivace (E29)
-
Aprílový žertík (E30)
Cast
Jiří Plachý ml.
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Czech Century (2013) (series)
Jana Eyrová (1972) (series)
Karel Augusta
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Roman Skamene
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Gustav Bubník
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tři spory (1981) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Leoš Kaltofen
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Kateřina Besserová
Czechoslovakia
Best series:
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Václav Vydra nejml.
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Jiří Šašek
Czechoslovakia
Best series:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Německé pohádky (1973) (series)
Robot Emil (1960) (series)
Zdeněk Dítě
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Gagman (1987) (series)
Věra Uzelacová
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
Ach, ty vraždy! (2010) (series)
Karel Pospíšil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Agentura Puzzle (2004) (series)
Vlastimil Bedrna
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Gagman (1987) (series)
Eduard Pavlíček
Austria
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Břetislav Slováček
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Jiří Koutný
Czechoslovakia
Best series:
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Gottwald (1986) (series)
Milan Pěkný
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zlá krev (1986) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Dlouhá bílá stopa (1982) (series)
Miroslav Dubský
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Stanislav Bruder
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Jana Drbohlavová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Arabela (1980) (series)
O vepříku a kůzleti (1970) (series)
Vladimír Salač
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)