Directed by:
Ivo PaukertCinematography:
Jindřich NovotnýComposer:
Václav ZahradníkCast:
Milena Dvorská, Alois Švehlík, Pavlína Mourková, Jakub Wehrenberg, Jan Kanyza, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský, Ota Sklenčka, Josef Langmiler, Jan Čenský, Gabriela Vránová, Dagmar Havlová (more)Episodes(47)
-
Slavná rodačka (E31)
-
Černý Petr (E32)
-
Případ pro psa (E33)
-
Talent (E34)
-
Na účet úřadu (E35)
-
Den dětí (E36)
-
Svatý týden (E37)
-
Odvolání (E38)
-
Vlastní branka (E39)
-
Volby (E40)
-
Parcelace (E41)
-
Záskok (E42)
-
Výlet (E43)
-
Zámek (E44)
-
Finta (E45)
-
Smutek (E46)
-
Loučení (E47)
Cast
Miroslav Nohýnek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Visitors (1983) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Marcela Martínková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Karel Hlušička
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Vladimír Hrabánek
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Alexej Pyško
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Jan Počepický
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Bakaláři (1972) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Rudolf Vodrážka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Miro Grisa
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Čestmír Řanda ml.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Vratislav Kadlec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
O čarovné Laskonce (1989) (series)
Vlastimil Hašek
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Naďa Konvalinková
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Soňa Novotná
Czechoslovakia
Best series:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Paragrafy na kolech (1984) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Milan Hein
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chobotnice z II. patra (1986) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Veronika Musilová
Best series:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Marek Pavlovský
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jiří Lír
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Jan Kehár
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Radetzkymarsch (1995) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Saša Rašilov nejml.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Labyrint (2015) (series)
Napoléon (2002) (series)