Directed by:
Ivo PaukertCinematography:
Jindřich NovotnýComposer:
Václav ZahradníkCast:
Milena Dvorská, Alois Švehlík, Pavlína Mourková, Jakub Wehrenberg, Jan Kanyza, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský, Ota Sklenčka, Josef Langmiler, Jan Čenský, Gabriela Vránová, Dagmar Havlová (more)Episodes(47)
-
Slavná rodačka (E31)
-
Černý Petr (E32)
-
Případ pro psa (E33)
-
Talent (E34)
-
Na účet úřadu (E35)
-
Den dětí (E36)
-
Svatý týden (E37)
-
Odvolání (E38)
-
Vlastní branka (E39)
-
Volby (E40)
-
Parcelace (E41)
-
Záskok (E42)
-
Výlet (E43)
-
Zámek (E44)
-
Finta (E45)
-
Smutek (E46)
-
Loučení (E47)
Cast
Václav Bouška
Czechoslovakia
Best series:
My z konce světa (1975) (series)
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
Pavel Dumbrovský
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Jan Pohan
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Nina Divíšková
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Bohdan Tůma
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Oběti (1999) (series)
Lucky Four (2024) (series)
Růžena Merunková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
Třešňová babička (1977) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
František Kreuzmann
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Jiří Hálek
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Václav Sloup
Czechoslovakia
Best series:
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Jitka Asterová
Czechoslovakia
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Tina Adams
Czechoslovakia
Best series:
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Černí baroni (2004) (series)
Josef Patočka
Austria-Hungary
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Stanislava Bartošová
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Phantom of Operette (1970) (series)
Vladimír Hlavatý
Austria-Hungary
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Dalimil Klapka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Jan Skopeček
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Igor Smržík
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Three Kings (1998) (series)
Jaromír Meduna
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Emil Konečný
Austria-Hungary
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Kateřina Frýbová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
My z konce světa (1975) (series)
The Necklace (1992) (series)