Poland,
2010, 10 h 30 min
(Length: 45 min)
Episodes(14)
-
Spa (S03E01)
-
Pamięć (S03E02)
-
Najpiękniejsza (S03E03)
-
Skandal (S03E04)
-
Zakładnik (S03E05)
-
Świadek (S03E06)
-
Zlecenie (S03E07)
-
Sprawa świętego Mikołaja (S03E08)
-
Strach na scenie (S03E09)
-
Wybory (S03E10)
-
Zbrodnia w bibliotece (S03E11)
-
Więzienna przeszłość (S03E12)
-
Konkurs tańca (S03E13)
-
Zatrute wino (S03E14)
Cast
Henryk Golebiewski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Dariusz Klimek
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Szymon Kuśmider
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The King (2020) (series)
Feedback (2023) (series)
Stefan Popkowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Crime (2014) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Paweł Szczesny
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Hexer (2002) (series)
The Green Glove Gang (2022) (series)
Natalia Rzeźniak
Poland
Best series:
Skazana (2021) (series)
Mariusz Zalejski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Sylwia Nowiczewska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Izabela Dąbrowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
The Woods (2020) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Maciej Makowski
Poland
Best series:
Sexify (2021) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jan Krzysztof Szczygieł
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Ilona Kucińska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Między nami bocianami (1997) (series)
Jan Kulczycki
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Jakub Wróblewski
Best series:
The King (2020) (series)
The Woods (2020) (series)
Angel of Death (2020) (series)
Ireneusz Czop
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Inwigilacja (2021) (series)
Grzegorz Emanuel
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Hexer (2002) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Marcin Juchniewicz
Best series:
Klangor (2021) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Maja Hirsch
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Tomasz Schuchardt
Poland
Best series:
Skazana (2021) (series)
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Lukasz Simlat
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
The Mire (2018) (series)