Directed by:
Jiřina Pokorná-MakoszováScreenplay:
Miloš KratochvílComposer:
Ladislav ŠtaidlCast:
Ondřej Havelka, Dagmar Havlová, Zdeněk Řehoř, Veronika Freimanová, Jitka Molavcová, Miroslav Vladyka, Jiří Štěpnička, Josef Větrovec, Jiří Císler, Josef Dvořák, Petr Nárožný, Jana Synková (more)Episodes(6)
-
O závojích bez nevěst (E01)
-
Prkýnkové želvy (E02)
-
O korálových vílách (E03)
-
O skafandrech na souš (E04)
-
O botách se žralokem (E05)
-
O námořní bitvě (E06)
Cast
Vítězslav Jandák
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Ctná paní Lucie (1972) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Vlastimil Bedrna
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Gagman (1987) (series)
Antonín Hardt
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Eliška Vitanovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Slané pohádky (1983) (series)
Jana Drbohlavová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Arabela (1980) (series)
O vepříku a kůzleti (1970) (series)
Jiřina Bohdalová
Czechoslovakia
Best series:
Fairy Tales from Moss and Fern (1968) (series)
Taková normální rodinka (1971) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Václav Sloup
Czechoslovakia
Best series:
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Petr Haničinec
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Yaya and Paya (1986) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Jiří Bruder
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Eva Klepáčová
Czechoslovakia
Best series:
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Boříkovy lapálie (1972) (series)
Eva Hudečková
Czechoslovakia
Best series:
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Ctná paní Lucie (1972) (series)
Adam a Eva (1984) (series)
Jaroslav Moučka
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Taková normální rodinka (1971) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Dáda Patrasová
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Lenka Termerová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Arabela (1980) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jaroslava Obermaierová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Josef Bek
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Jana Sýkorová
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Slané pohádky (1983) (series)
Jiří Vala (narrator)
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Ladislav Štaidl
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Slané pohádky (1983) (series)
Bylo nás šest (1986) (series)
Zkoušky z dospělosti (1980) (series)
Vlastimil Hašek
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)