Directed by:
Pavel JandourekScreenplay:
Václav HolanecCast:
Vladimír Javorský, Štěpán Krtička, Petra Šimberová, Josef Somr, Igor Bareš, Linda Rybová, Iva Janžurová, Oldřich Navrátil, Erik Pardus, Pavel Zedníček, Norbert Lichý, Luboš Veselý, Miroslav Táborský (more)Cast
Vladimír Javorský
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Koncert V... (1990) (theatrical recording)
Štěpán Krtička
Czech Republic
Best movies:
Něžné vlny (2013)
Dům U Zlatého úsvitu (2009) (TV movie)
Little Knights Tale (2009)
Petra Šimberová
Czech Republic
Best movies:
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (TV movie)
Dům U Zlatého úsvitu (2009) (TV movie)
Into the Darkness (2023) (TV movie)
Josef Somr
Czechoslovakia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Igor Bareš
Czechoslovakia
Best movies:
Periferie (2017) (theatrical recording)
Waves (2024)
Major Case Squad (2014) (series)
Linda Rybová
Czechoslovakia
Best movies:
Chef Speciality (1999) (TV movie)
Dark Blue World (2001)
Slečna Julie (1999) (theatrical recording)
Iva Janžurová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Ikaros' Fall (1977) (TV movie)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Oldřich Navrátil
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
All My Loved Ones (1999)
Erik Pardus
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Smrt Pavla I. (2008) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Pavel Zedníček
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
Silent Pain (1990)
Norbert Lichý
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvou pánů (1999) (theatrical recording)
In the Shadow (2012)
Rédl (2018) (series)
Luboš Veselý
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Burning Bush (2013) (TV movie)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (theatrical recording)
Miroslav Táborský
Czechoslovakia
Best movies:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (theatrical recording)
Soudné sestry (2007) (theatrical recording)
Kolya (1996)
Karel Dobrý
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Czech Soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (TV movie)
Vladimír Kratina
Czechoslovakia
Best movies:
Methanol (2018) (TV movie)
Brakýři (1983) (TV movie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Pavel Liška
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
BrainStorm (2008) (TV movie)
Return of the Idiot (1999)
Ondřej Pavelka
Czechoslovakia
Best movies:
Sitting on a Branch, Enjoying Myself (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV movie)
Naši furianti (2006) (theatrical recording)
Ivan Urbánek
Czechoslovakia
Best movies:
The Illusionist (2006)
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (TV movie)
Sametoví vrazi (2005)
Ladislav Kolář
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Smrt Pavla I. (2008) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Monika Maláčová
Czechoslovakia
Best movies:
Je třeba zabít Sekala (2018) (theatrical recording)
Gazdina roba (2009) (theatrical recording)
My Uncle Archimedes (2018) (TV movie)