Episodes(11)
-
Výhoda (E01)
-
Příliš mladí na lásku (E02)
-
Budu ti psát (E03)
-
Černá kulička (E04)
-
Ale je ženatý (E05)
-
Písemky (E06)
-
Samé jedničky (E07)
-
Kvůli mně přestane (E08)
-
Od sedmi do čtyř (E09)
-
Svatební let (E10)
-
Záruka (E11)
Cast
Ladislav Trojan
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Milena Dvorská
Czechoslovakia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Václav Helšus
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Karel Roden
Czechoslovakia
Best series:
McMafia (2018) (series)
The Scarlet Pimpernel (1999) (series)
In Treatment (2011) (series)
Jiří Valšuba
Czechoslovakia
Best series:
Tak se ptám (1980) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Chlapci a chlapi (1988) (series)
Ivana Chýlková
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Zuzana Fišárková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Kamenný řád (1975) (series)
Akram Staněk
Egypt
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Tak se ptám (1980) (series)
Všechny moje lásky (2015) (series)
Ivan Klečka
Best series:
Tak se ptám (1980) (series)
Jitka Asterová
Czechoslovakia
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Vilma Cibulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Josef Somr
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Antonín Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Tomáš Turek
Czechoslovakia
Jana Eichlerová
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Tak se ptám (1980) (series)
Eva Holubová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Volga (2023) (series)
Josef Vinklář
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Věra Galatíková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zdena Hadrbolcová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Tři spory (1981) (series)
Marta Kučírková
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Bakaláři (1972) (series)