Directed by:
Dušan KleinScreenplay:
Ivan GarišCinematography:
Petr ČepickýComposer:
Milan DvořákCast:
Vladimír Dlouhý, Bronislav Poloczek, Miroslava Pleštilová, Marie Rosůlková, Alois Švehlík, Jan Přeučil, Evelyna Steimarová, Jana Švandová, Jitka Asterová, Ilona Svobodová, Viktor Preiss (more)Episodes(6)
-
Půlnoční vetřelec (E01)
-
Casanova z hospůdky U rytíře (E02)
-
Milovnice dechovky (E03)
-
Fantóm podniku (E04)
-
Ukradený ženich (E05)
-
Muž, který nesměl domů (E06)
Cast
Jana Walterová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Atentát (2015) (series)
Případy podporučíka Haniky (1989) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Jaroslav Someš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Necklace (1992) (series)
Případy podporučíka Haniky (1989) (series)
Václav Luks
Czechoslovakia
Best series:
Chobotnice z II. patra (1986) (series)
Případy podporučíka Haniky (1989) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Věra Vlčková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
Veronika Freimanová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jaroslava Brousková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
When the Chips Are Down (1995) (series)
Marie Marešová
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Three Kings (1998) (series)
Jana Gýrová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Monika Žáková
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Oktopus (2023) (series)
Antonín Molčík
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Jan Schánilec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Jan Teplý st.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Marcela Martínková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Ljuba Krbová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
World under Head (2017) (series)
Jiří Hálek
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Eva Tauchenová
Czechoslovakia
Best series:
The Necklace (1992) (series)
Případy podporučíka Haniky (1989) (series)
O zvířatech a lidech (1994) (series)
Alena Kreuzmannová
Czechoslovakia
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
Příběhy cvrčka a štěňátka (1978) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Miloslav Štibich
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Karel Augusta
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Miloš Vávra
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)