Screenplay:
Ľudovít FilanComposer:
Svetozár StračinaCast:
Michal Dočolomanský, Peter Staník, Božidara Turzonovová, Anton Vaculík, Štefan Kožka, Vladimír Bartoň, Elo Romančík, Jiří Bartoška, Sylvia Turbová, Leopold Haverl, Kamila Magálová, Ján Kramár (more)Cast
Karol Čálik
Slovak state
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Igor Čilík
Slovak state
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Adela Gáborová
Slovak state
Best series:
Straty a nálezy (1974) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Darina Chmúrová
Czechoslovakia
Best series:
Nech žije deduško (1978) (series)
V službách zákona (1983) (series)
Ve znamení Merkura (1978) (series)
Ivona Krajčovičová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Materské znamienko (1985) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Ivan Vojtek
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Dušan Jamrich
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Zuzana Kocúriková
Czechoslovakia
Best series:
A. C. Dupin zasahuje (1970) (series)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Ivan Mistrík
Czechoslovakia
Best series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Vivat Beňovský (1975) (series)
Anton Mrvečka
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Marian Labuda
Slovak state
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (series)
Sedem statočných budíkov (1975) (series)
Milan Kňažko
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Jarmila Koleničová
Czechoslovakia
Best series:
Dobšinského rozprávky (1969) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Materské znamienko (1985) (series)
Vladimír Černý
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Julie Jurištová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Hana Gregorová
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Line (2017) (series)
Štefan Bučko
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Mimi and Lisa (2011) (series)
Povstalecká história (1984) (series)
Ctibor Filčík
Czechoslovakia
Best series:
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
V službách zákona (1983) (series)
Jozef Šimonovič st.
Czechoslovakia
Best series:
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Milan Kiš
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)