Slovakia / Czech Republic,
2010, 6 h 38 min
(Length: 52–58 min)
Directed by:
Ján SebechlebskýCinematography:
Peter KelíšekComposer:
Ľubica ČekovskáCast:
Zuzana Fialová, Matěj Hádek, Milan Lasica, Emília Vášáryová, Tibor Babarcai, Marián Slovák, Boris Farkaš, Peter Šimun, Táňa Pauhofová, Alexander Bárta, Oldřich Vlach, Ján Koleník, Dušan Lenci (more)Episodes(7)
-
Prípad petrolejového princa (S01E01)
-
Prípad vysmiateho muža (S01E02)
-
Prípad zlatej smrti (S01E03)
-
Prípad červeného hada (S01E04)
-
Prípad tancujúceho fantóma (S01E05)
-
Prípad strateného syna (S01E06)
-
Prípad zamknutého kostola (S01E07)
Cast
Michal Režný
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
Juraj Smutný
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Michaela Köglerová
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Michal Nikodém
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Rex (2017) (series)
Nový život (2020) (series)
Zuzana Janitorová
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Andrej Kováč
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
GYMPEL.TV (2011) (series)
Rodinné tajomstvá (2005) (series)
Nela Mokrá
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Marián Mitaš
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Jack Ryan (2018) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Jiří Langmajer
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Marko Igonda
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Secret Lives (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Jiří Štěpnička
UK
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Danica Jurčová
Czechoslovakia
Best series:
Červené pásky (2020) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Milenky (2018) (series)
Michal Štěrba
Best series:
Duch (2022) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Marta Richterová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Mátyás Dráfi
Kingdom of Hungary
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Zdeněk Maryška
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Three Kings (1998) (series)
Matúš Krátky
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Rex (2017) (series)
Dr. Ludsky (2011) (series)
František Výrostko
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Chlap v dome (1986) (series)
Roky prelomu (1989) (series)
Michal Ďuriš st.
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
Jakub Rybárik
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)