Slovakia / Czech Republic,
2010, 6 h 38 min
(Length: 52–58 min)
Directed by:
Ján SebechlebskýCinematography:
Peter KelíšekComposer:
Ľubica ČekovskáCast:
Zuzana Fialová, Matěj Hádek, Milan Lasica, Emília Vášáryová, Tibor Babarcai, Marián Slovák, Boris Farkaš, Peter Šimun, Táňa Pauhofová, Alexander Bárta, Oldřich Vlach, Ján Koleník, Dušan Lenci (more)Episodes(7)
-
Prípad petrolejového princa (S01E01)
-
Prípad vysmiateho muža (S01E02)
-
Prípad zlatej smrti (S01E03)
-
Prípad červeného hada (S01E04)
-
Prípad tancujúceho fantóma (S01E05)
-
Prípad strateného syna (S01E06)
-
Prípad zamknutého kostola (S01E07)
Cast
Ingrid Filanová-Žirková
Czechoslovakia
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Vrabce z Tŕnia (1984) (series)
Smejeme sa storočiami (1983) (series)
Vasiľ Rusiňák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Príbehy spod Karpát (2017) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Eva Landlová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Klamstvo (2023) (series)
Za sklom (2016) (series)
Branislav Deák
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Dušan Jamrich
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
József Ropog
Kingdom of Hungary
Best series:
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Ľudmila Swanová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Hotel (2018) (series)
Ako divé husi (2000) (series)
Karol Čálik
Slovak state
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Milan Chalmovský
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Dušan Kaprálik
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Oľga Fialová
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Vít Bednárik
Czechoslovakia
Best series:
Útěk do Budína (2003) (series)
Záchranári (2003) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Oľga Hudecová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Výmysly uja elektróna (1978) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Helena Geregová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Sestričky (2018) (series)
Lukáš Dóza
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Anna Ferenczy
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Eva Vokounová
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Aféry (2010) (series)
V mene zákona (2009) (series)
Jana Zvaríková
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Bibiana Pogány
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Daniel Fischer
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
The Websters (2017) (series)