Screenplay:
Lucie KonášováCinematography:
Antonín ChundelaComposer:
Michal PavlíčekCast:
Leonard Stirský Hädler, Johana Krtičková, Alena Jakobová, Pavel Liška, Klára Issová, Tomáš Hanák, Vladimír Javorský, Miroslav Táborský, Pavel Zedníček (more)Episodes(16)
-
Velké prázdniny začínají (E01)
-
Vzhůru do Bezčasí (E02)
-
Dvěstěpětka mezi smrtelníky (E03)
-
Tatínek na objednávku (E04)
-
Zázraky na prodej (E05)
-
Jak opravit maminku (E06)
-
Bertík zasahuje (E07)
-
Zachraň se, kdo můžeš (E08)
-
Ředitel Bohumilius I. (E09)
-
Na útěku (E10)
-
Garibaldini v pyžamu (E11)
-
Cvikr sem, cvikr tam (E12)
-
To chce klid (E13)
-
Konečně zase spolu (E14)
-
A je to v kufru! (E15)
-
Kompas pro tatínka (E16)
Cast
Josef Kuhn
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Klára Oltová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Veronika Petrová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Anastasia Chocholatá
Czech Republic
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jiří Korn
Czechoslovakia
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Špačkovi v síti času (2013) (series)
Reportérka (2015) (series)
Karel Smyczek
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lukáš Král
Best series:
Genius (2017) (series)
Czech Century (2013) (series)
The Manor House (2014) (series)
Karel Janák
Czechoslovakia
Best series:
Špačkovi v síti času (2013) (series)
Horákovi (2006) (series)
Mazalové (2014) (series)
Valentina Thielová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Kateřina Bláhová
Czech Republic
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Pouť (2018) (series)
Špačkovi v síti času (2013) (series)
Eva Sitta
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
Lucie Tallerová
Best series:
Špačkovi v síti času (2013) (series)
Poste restante (2009) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Ivo Novák
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Genius (2017) (series)
The Defender (2021) (series)
Jiří Wohanka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Jan Hraběta
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Three Kings (1998) (series)
Václav Chalupa
Czechoslovakia
Josef Kubíček
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Tomáš Jančařík
Best series:
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Martin Dolenský
Czechoslovakia
Best series:
Ať žijí rytíři! (2010) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Špačkovi v síti času (2013) (series)
Olga Schmidtová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Přísahám a slibuji (1990) (series)