Poland,
2008, 5 h 8 min
(Length: 22 min)
Directed by:
Krzysztof JaroszynskiScreenplay:
Krzysztof JaroszynskiCinematography:
Paweł BanasiakComposer:
Piotr RemiszewskiCast:
Piotr Gasowski, Krzysztof Kowalewski, Hanna Śleszyńska, Agnieszka Suchora, Pawel Wawrzecki, Anna Przybylska, Krzysztof Tyniec, Bogusław Kaczmarczyk, Magdalena Mazur, Agata Kulesza, Tadeusz Ross (more)Episodes(14)
-
Jak oni miauczą (S09E01)
-
Bakcyl hazardu (S09E02)
-
Sobowtór Karinki (S09E03)
-
Cudowne prądy salowego Basena (S09E04)
-
Ideał do reklamy (S09E05)
-
Skłócacz i Godzilla (S09E06)
-
Słynny polski lekarz (S09E07)
-
Wielka promocja (S09E08)
-
Siła horoskopów (S09E09)
-
Polowanie z sokołami (S09E10)
-
Ukryte kamery (S09E11)
-
Kuzyn i kuzynka (S09E12)
-
Samobójstwo salowego Basena (S09E13)
-
Powrót właściciela (S09E14)
Cast
Andrzej Dębski
Poland
Best series:
1670 (2023) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marian Glinka
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Witold Żaboklicki
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Bartosz Mazur
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Hanna Bieniuszewicz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Szymon Rząca
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
High Water (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Agata Załęcka
Poland
Best series:
Dead End (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Stanisław Banasiuk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Treadstone (2019) (series)
The Hexer (2002) (series)
Jacek Domanski
Soviet Union
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marta Malinowska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jacek Braciak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Artur Krajewski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
1670 (2023) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Tomasz Sapryk
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
High Water (2022) (series)
The Mire (2018) (series)
Marta Król
Best series:
1670 (2023) (series)
Lekarze (2012) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Agnieszka Grankowska
Best series:
Czarne lusterko (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Magdalena Stuzynska
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Tatort (1970) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Paulina Marciniak
Poland