Episodes(105)
-
Vysoká hra (S02E61)
-
Nezvěstný (S02E62)
-
Koberec (S02E63)
-
Nad hladinou (S02E64)
-
Přijde? (S02E65)
-
To nejlepší teprve přijde (S02E66)
-
Vždyť to nic není (S02E67)
-
Drobeček (S02E68)
-
Instinkt (S02E69)
-
Neuč ryby plavat (S02E70)
-
Jde se spát (S02E71)
-
Záda (S02E72)
-
To už nikdy neříkej (S02E73)
-
Počkej s tím loučením (S02E74)
-
Zatčení (S02E75)
-
Není to fér (S02E76)
-
Den poté (S02E77)
-
Pohřeb (S02E78)
-
Závody slepých jezdců (S02E79)
-
Není ke komu se vracet (S02E80)
-
Zápas (S02E81)
-
Je to tvůj život (S02E82)
-
Nejsi vězeň (S02E83)
-
Špetka naděje (S02E84)
-
Udání (S02E85)
-
Přiznání (S02E86)
-
Bude líp, bude hůř (S02E87)
-
Kdo štěká, nestřílí (S02E88)
-
Jsem zpátky (S02E89)
-
Nejsi hrdina (S02E90)
Cast
Alois Švehlík
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Igor Bareš
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Filip Blažek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Miroslav Etzler
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
Stanislav Havrda
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
The Zoo (2022) (series)
Ulice (2005) (series)
Petra Horváthová
Czechoslovakia
Best series:
Bananas (2023) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Karel Hábl
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Veronika Jeníková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Blanka Josephová-Luňáková
Best series:
Cesty domů (2010) (series)
Tereza Kostková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Martin Kraus
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Vendula Křížová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Matyáš Leier
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Cesty domů (2010) (series)
Barbara Lukešová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Carmen Mayerová
German Empire
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
František Nedbal
Best series:
Safari za kuchyňou (1991) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Kryštof Nohýnek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Simona Postlerová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
Ladislav Potměšil
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Jaroslav Satoranský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Fairy-tale at Krkonose Mountains (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)