Performers:
Jan Kraus (moderator), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol (more)Performers
Jana Kirschner
Czechoslovakia
Best movies:
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)
Královny popu (2009) (concert)
Karel Janeček
Czechoslovakia
Ondřej Havelka
Czechoslovakia
Best movies:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Eva Adamczyková
Czech Republic
Best movies:
The Last Race (2022)
Petra Faltýnová
Czechoslovakia
Best movies:
Ducat Rock (2018)
Ornella Koktová
Czech Republic
Marie Doležalová
Czechoslovakia
Best movies:
Tři holky jako květ (2014) (theatrical recording)
Šejdrem (2008) (TV movie)
Princess and the Scribe (2014) (TV movie)
Ondřej Vetchý
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
The Elementary School (1991)
Major Case Squad (2014) (series)
Ladislav Smoček
Czechoslovakia
Best movies:
All My Loved Ones (1999)
The Treasure of a Byzantine Merchant (1966)
Kawasaki's Rose (2009)
Taťjana Medvecká
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (theatrical recording)
Jiří Havelka
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Suppressed (2023)
Vosto5: Pérák (2020) (theatrical recording)
Ľuboš Kostelný
Czechoslovakia
Best movies:
Muzika (2007)
Landscape (2000)
Sluneční stát (2005)
Veronika Žilková
Czechoslovakia
Best movies:
Czech Soda (1998)
The Defender (2021) (series)
Deskový statek (2008) (theatrical recording)
Jana Kolesárová
Czechoslovakia
Best movies:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Bet on Friendship (2021)
Konec velkých prázdnin (1996) (series)
Dalibor Gondík
Czechoslovakia
Best movies:
The Night of the Decision (1993) (TV movie)
Touha (2011) (theatrical recording)
Faust (1989) (TV movie)
Otakar Brousek ml.
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Záhada (2011) (theatrical recording)
Blboun (2001) (theatrical recording)
Františka Čížková
Czechoslovakia
Monika Absolonová
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Malý princ (2018) (theatrical recording)
Ondřej Soukup
Czechoslovakia
Best movies:
Dům Na poříčí (1976)
Karel Gott 70 (2009) (concert)