Performers
Pavel Šporcl
Czechoslovakia
Best movies:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Aleš Háma
Czechoslovakia
Best movies:
Operace Silver A (2007) (TV movie)
Periferie (1996) (TV movie)
Vůně vanilky (2001) (TV movie)
Jana Švandová
Czechoslovakia
Best movies:
Jumping Over Puddles (1970)
Brakýři (1983) (TV movie)
Lenin, Lord and Mother (1990)
Marcela Holanová
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
The Octopuses from the Second Floor (1986)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Zuzana Belohorcová
Czechoslovakia
Best movies:
Same to You, Boss! (2008)
Zostane to medzi nami (2004)
Libor Bouček
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 80 (2018) (concert) - moderator
Královny popu na Karlštejně (2023) (concert) - moderator
The Rafters (2006)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV movie)
Man versus Ruin (1989)
Tereza Šefrnová
Czechoslovakia
Ota Jirák
Czechoslovakia
Best movies:
Muži v offsidu (2010) (theatrical recording)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Kateřina Kristelová
Czechoslovakia
Best movies:
Masseba (1989)
Michal David
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Třetí patro (1985) (series)
Václav Vydra nejml.
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV movie)
Ivan Vyskočil
Czechoslovakia
Best movies:
Revizor (1971) (theatrical recording)
Forbidden Dreams (1986)
Muž v pozadí (1995) (series)
Alice Bendová
Czechoslovakia
Best movies:
The Wonderful Years That Sucked (1997)
A Knight's Tale (2001)
Oběti (1999) (series)
Oldřich Navrátil
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
All My Loved Ones (1999)
Světlana Nálepková
Czechoslovakia
Best movies:
Povídka malostranská (1981) (TV movie)
Zastretý farebný svet (1979) (TV movie)
Hodinář (1988) (TV movie)
Otto Kallus
Czechoslovakia
Sabina Laurinová
Czechoslovakia
Best movies:
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Galileo (2007) (theatrical recording)
Lyžař v parném létě (1984) (TV movie)
Otakar Brousek ml.
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Záhada (2011) (theatrical recording)
Blboun (2001) (theatrical recording)