Directed by:
Marta GogálováScreenplay:
Marietta NěmcováCinematography:
Danica RumanováComposer:
Ada RehorováCast:
Soňa Valentová, Mária Prechovská, Jozef Adamovič, Zuzana Vačková, Pavol Višňovský, Slávo Záhradník, Henrieta Mičkovicová, Eva Večerová, Zuzana Kocúriková, Monika Radványiová, Xénia Kubová (more)Cast
Soňa Valentová
Czechoslovakia
Best movies:
Witchhammer (1969)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Portrét Doriana Graya (1969) (TV movie)
Mária Prechovská
Czechoslovakia
Best movies:
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Jozef Adamovič
Slovak state
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Demeterovci (1976) (TV movie)
Zuzana Vačková
Czechoslovakia
Best movies:
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
Tri poviedky s Karolom Machatom (1993) (TV movie)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (TV movie)
Pavol Višňovský
Czechoslovakia
Best movies:
Romulus Veľký (1992) (TV movie)
Húkanie sovy (1988) (TV movie)
Rozruch na onkológii (1991) (TV movie)
Slávo Záhradník
Czechoslovakia
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV movie)
Pacho, the Thief of Hybe (1975)
Henrieta Mičkovicová
Czechoslovakia
Best movies:
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
Tábor padlých žien (1997)
Malý somár na dne duše (1989) (TV movie)
Eva Večerová
Czechoslovakia
Best movies:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
Nepokojná láska (1975) (series)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Zuzana Kocúriková
Czechoslovakia
Best movies:
Red Wine (1976) (TV movie)
Sluha dvoch pánov (1976) (theatrical recording)
Beauty and the Beast (1978)
Monika Radványiová
Czechoslovakia
Best movies:
Eygletiérovci (1986) (TV movie)
Jacobowski a plukovník (1990) (TV movie)
Poviem mu to sám (1979) (TV movie)
Xénia Kubová
Czechoslovakia
Best movies:
Smrť sa volá Engelchen (1960) (TV movie)
Broken Promise (2009)
If I Had a Gun (1971)
Alexandra Záborská
Czechoslovakia
Best movies:
Mŕtvi učia živých (1983)
Mastný hrniec (1991) (TV movie)
Rozruch na onkológii (1991) (TV movie)
Teodor Piovarči
Czechoslovakia
Best movies:
The Boxer and Death (1962)
The Millennial Bee (1983)
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Hana Letková Gajdošová
Czechoslovakia
Best movies:
Mesiac na dedine (1981) (theatrical recording)
Mojmír II. (1981) (TV movie)
Barón (1989) (TV movie)
Ján Venéni
Slovak state
Best movies:
Hernani (1967) (TV movie)
Tiene v raji (1986) (TV movie)
Maroško (1968) (TV movie)
Štefan Bučko
Czechoslovakia
Best movies:
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Chrobák v hlave (2014) (theatrical recording)
Katarína Krivánková
Best movies:
Nádej má farbu belasú (1989) (TV movie)
Predčasné leto (1982)
Milosrdný čas (1975)
Emil Adamík
Best movies:
Red Wine (1976) (TV movie)
Naši synovia (1975) (series)
Ešte sa nevraciam (1975) (TV movie)
Alžbeta Bárthová-Pietorová
Kingdom of Hungary
Best movies:
Bičianka z doliny (1981) (TV movie)
Tri dcéry (1967)
Balada o mŕtvych očiach (1988) (TV movie)
Etela Harantová - Balgová
Czechoslovakia
Best movies:
Pohľad do zrkadla (1981) (TV movie)
Nádej má farbu belasú (1989) (TV movie)
Ďakujem Vám za láskavosť (1986) (TV movie)