Episodes(33)
-
Protiklady, poklady, úklady (S04E31)
-
V pasti (S04E32)
-
Účel světí prostředky (S04E33)
Cast
Iva Janžurová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Arabela (1980) (series)
Martin Stránský
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Czech Century (2013) (series)
Lenka Termerová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Arabela (1980) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Marek Vašut
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
Slow Horses (2022) (series)
Josef Dvořák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Bob and Bobby - Top Hat Rabbits (1979) (series)
Maxipes Fík (1976) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Nela Boudová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
David Prachař
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Jitka Ježková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Chlap (2022) (series)
Zdeněk Žák
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Vlasta Peterková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Naďa Konvalinková
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Uršula Kluková
German Empire
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Zdena Herfortová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Zdeněk Srstka
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Milan Slepička
Czechoslovakia
Best series:
The Adventures of the Bee Teddies (1984) (series)
1864 (2014) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Lucie Benešová
Czechoslovakia
Best series:
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Horákovi (2006) (series)
David Gránský
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jan Antonín Duchoslav
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Případ Roubal (2021) (series)
Dita Hořínková
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hvězdy nad hlavou (2021) (series)
Jindřich Kout
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)