Cast
Oľga Solárová
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Szidi Tobias
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Lívia Bielovič
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Druhá šanca (2022) (series)
12 Monkeys (2015) (series)
Peter Cibula
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Záchranári (2003) (series)
Pán profesor (2020) (series)
Emília Došeková
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Peter Rúfus
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Sršne v úli (1985) (series)
Stano Slovák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stars (2018) (series)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (series)
Judita Hansman
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Daniela Kuffelová
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Milenky (2018) (series)
Dr. Dokonalý (2012) (series)
Peter Kočiš
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
The Line (2017) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Iveta Kožková
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Materské znamienko (1985) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Štefan Martinovič
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)
Lucia Siposová
Czechoslovakia
Best series:
Sex O'Clock (2023) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Matúš Krátky
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Rex (2017) (series)
Dr. Ludsky (2011) (series)
Mária Landlová
Best series:
Za mestskými múrmi (1998) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Dr. Dokonalý (2012) (series)
Ondřej Daniš
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)
Zuzana Kapráliková
Czechoslovakia
Best series:
GYMPEL.TV (2011) (series)
Ochrancovia (2014) (series)
Rodinné prípady (2012) (series)
Michal Ďuriš st.
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
Eva Gašparová
Best series:
Chlap v dome (1986) (series)
Škola detektívky (1989) (series)
Kolonáda (2013) (series)
Jozef Domonkoš
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Vdova (2014) (series)
Ochrancovia (2014) (series)