Cast
Beáta Dubielová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Príbehy spod Karpát (2017) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Barbora Chlebcová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Zrada (2024) (series)
Dr. Dokonalý (2012) (series)
Renáta Rundová
Czechoslovakia
Best series:
Dr. Dokonalý (2012) (series)
Šťastná rybka (2022) (series)
Prázdniny (2017) (series)
Ingrid Filanová-Žirková
Czechoslovakia
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Vrabce z Tŕnia (1984) (series)
Smejeme sa storočiami (1983) (series)
Petra Lángová
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Záchranári (2003) (series)
Susedia (2006) (series)
Xénia Kubová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Ochrancovia (2014) (series)
Adela Mojžišová
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
Pán profesor (2020) (series)
Juraj Hrčka
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Jozef Zetyák
Czechoslovakia
Best series:
Dr. Ludsky (2011) (series)
Aféry (2010) (series)
Ochrancovia (2014) (series)
Gabriela Dolná
Best series:
Červené pásky (2020) (series)
Pán profesor (2020) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Stanislav Staško
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Ján Greššo
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Dáša Rúfusová-Mojžišová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (series)
Okná dokorán (1986) (series)
Lucia Lužinská
Czechoslovakia
Best series:
Prokurátorka (2023) (series)
Kolonáda (2013) (series)
Pravá tvár (2017) (series)
Pavol Šajmovič
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Záchranári (2003) (series)
Michaela Čobejová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Rex (2017) (series)
Jaroslav Mendel
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Legends (2014) (series)
Vladimír Kittler
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Marián Labuda ml.
Czechoslovakia
Eva Pavlíková
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Doma na porádku (2012) (series)
Škriatok (1995) (series)