Vinaři - Série 2 (2015) (season)
Directed by:
Martin KoppScreenplay:
Zuzana DzurindováComposer:
Zdeněk VřešťálCast:
Václav Postránecký, Hynek Čermák, Pavel Liška, Jitka Čvančarová, Tomáš Matonoha, Pavel Nečas, Lukáš Langmajer, Lucie Benešová, Leoš Noha, Marek Taclík, Tereza Kostková, Jitka Smutná, Petr Vaněk (more)Cast
Václav Postránecký
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Hynek Čermák
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Pavel Liška
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (series)
Jitka Čvančarová
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Tomáš Matonoha
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Pavel Nečas
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Lukáš Langmajer
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Vinaři (2014) (series)
Lucie Benešová
Czechoslovakia
Best series:
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Horákovi (2006) (series)
Leoš Noha
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
MOST! (2019) (series)
Marek Taclík
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
The Line (2017) (series)
Tereza Kostková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jitka Smutná
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Petr Vaněk
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Jiří Vyorálek
Czechoslovakia
Pavel Šimčík
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Eliška Křenková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Volga (2023) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Zuzana Norisová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Druhá šanca (2022) (series)
Private Traps (2008) (series)
Ladislava Něrgešová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Vinaři (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Vojtěch Záveský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Za oponou (2019) (series)
Ester Kočičková
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
I, Mattoni (2016) (series)
4teens (2011) (series)