Creators:
Jaroslav SoukupDirected by:
Jaroslav SoukupCinematography:
Vladimír HolomekCast:
Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Matěj Dadák, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Jaroslava Stránská, Michal Holán, Jana Boušková, Taťjana Medvecká, Dagmar Čárová, Petra Martincová (more)Episodes(8)
-
Útěk do Tarify (S04E01)
-
Žena se širokým srdcem (S04E02)
-
Muž, který vyrovnal účet (S04E03)
-
Posel ze světa mrtvých (S04E04)
-
Mrtví do hospody nechodí (S04E05)
-
Peníze na střeše (S04E06)
-
Nešťastný vrah (S04E07)
-
Případ neznámé ženy (S04E08)
Cast
Zuzana Čapková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Jana Stránská
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Dušan Urban
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Cosmic (2016) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Taťána Schottnerová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Where Stars Fall (1996) (series)
Marta Vítů
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Sever (2019) (series)
Zdeněk Velen
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Filip Menzel
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Sleepers (2019) (series)
The Fury (2016) (series)
Martin Janouš
Best series:
Mammon (2015) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Czech Century (2013) (series)
Kamil Halbich
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Petra Tenorová
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Bohéma (2017) (series)
Ach, ty vraždy! (2010) (series)
Petr Šmíd
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
The Defeated (2020) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Tereza Groszmannová
Czechoslovakia
Best series:
Suspicion (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Claudia Vašeková
Czechoslovakia
Best series:
A Small Light (2023) (series)
Genius (2017) (series)
The Same Sky (2017) (series)
Zdeněk Košata
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Czech Century (2013) (series)
Věra Janků
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Aleš Petráš
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
World under Head (2017) (series)
Radka Tesárková
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
Jan Lepšík
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Chlap (2022) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Tomáš Stolařík
Czechoslovakia
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Odznak Vysočina (2022) (series)
Daniel Kadlec
Best series:
Match (2018) (series)
Iveta (2022) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)