Czech Republic,
2022, 7 h 31 min
(Length: 55–59 min)
Creators:
Jaroslav SoukupDirected by:
Jaroslav SoukupCinematography:
Vladimír HolomekCast:
Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Matěj Dadák, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Jaroslava Stránská, Michal Holán, Jana Boušková, Taťjana Medvecká, Dagmar Čárová, Petra Martincová (more)Episodes(8)
-
Útěk do Tarify (S04E01)
-
Žena se širokým srdcem (S04E02)
-
Muž, který vyrovnal účet (S04E03)
-
Posel ze světa mrtvých (S04E04)
-
Mrtví do hospody nechodí (S04E05)
-
Peníze na střeše (S04E06)
-
Nešťastný vrah (S04E07)
-
Případ neznámé ženy (S04E08)
Cast
Anna Bazgerová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Suspicion (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
David Bowles
Best series:
Dubbing Street (2018) (series)
Carnival Row (2019) (series)
The Defeated (2020) (series)
Štěpán Coufal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Volga (2023) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Jana Bernášková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Chlap (2022) (series)
Adam Šrámek
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Po hlavě (2020) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Evžen Hájek
Czechoslovakia
Best series:
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Polda (2016) (series)
Hořký svět (2022) (series)
Ilona Hrochová
Best series:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Michal Štěrba
Best series:
Duch (2022) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
René Kekely
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Hana Ulrichová
Best series:
Private Traps (2008) (series)
Sever (2019) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Karel Beseda
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Fury (2016) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Petr Florián
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Ján Dobrík
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Klamstvo (2023) (series)
Červené pásky (2020) (series)
Zdeněk Okleštěk
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
Veronika Janků
Czechoslovakia
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Barbora Goldmannová
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Kancl (2014) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Juraj Rašla
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Za sklom (2016) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Filip Sychra
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Charité (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Lubomíra Sonková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Lucie Matoušková
Czechoslovakia
Best series:
Polda (2016) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Odznak Vysočina (2022) (series)