Russia,
2015, 40 h 24 min
(Length: 38–90 min)
Episodes(55)
-
Skhvatka (S03E01)
-
Glavnoe blyudo (S03E02)
-
Akusher (S03E03)
-
Babe tsarstvo (S03E04)
-
Svini (S03E05)
-
Synoviy dolg (S03E06)
-
Kitayskiy razmer (S03E07)
-
Pocherk ubiytsy (S03E08)
-
Lesnoy kapkan (S03E09)
-
Svadebnyy al'bom (S03E10)
-
Rayskie muki (S03E11)
-
Obratnaya storona lyubvi (S03E12)
-
Chuzhaya zhizn (S03E13)
-
Ispolnenie zhelaniy (S03E14)
-
Pokhishchenie (S03E15)
-
Sila i vlast (S03E16)
-
Igry so smertyu (S03E17)
-
Schaste bolshe, chem zhizn (S03E18)
-
Na schyot "odin" (S03E19)
-
Manekenshchitsa (S03E20)
-
Lovushka dlya Dushi (S03E21)
-
Ischeznuvshiy (S03E22)
-
Lyogkaya smert (S03E23)
-
Blagodetel (S03E24)
-
Pervaya skripka (S03E25)
-
Ne pokiday menya (S03E26)
-
Vdovets (S03E27)
-
Konus (S03E28)
-
Nepoddelnye chuvstva (S03E29)
-
Episode 30 (S03E30)
Cast
Vyacheslav Ganenko
Soviet Union
Best series:
Štrafbat (2004) (series)
Sergey Neudachin
Soviet Union
Best series:
Dead Mountain: The Dyatlov Pass Incident (2020) (series)
Likvidacija (2007) (series)
Otěl Eleon (2016) (series)
Pyotr Stupin
Soviet Union
Artyom Bashenin
Russia
Darya Pogodina
Soviet Union
Best series:
Sleepers (2017) (series)
The Kitchen (2012) (series)
Aleksey Viktorov
Soviet Union
Алина Бабак
Russia
Best series:
Pishcheblok (2021) (series)
Dmitriy Roslyakov
Soviet Union
Best series:
Interny (2010) (series)
Konstantin Isaev
Soviet Union
Best series:
Silver Spoon (2014) (series)
Марина Богатова
Best series:
The Kitchen (2012) (series)
Nadezhda Azorkina
Best series:
The Kitchen (2012) (series)
Viktor Nemets
Soviet Union
Best series:
Kursanty (2004) (series)
Alyona Olkina
Best series:
Ekaterina (2014) (series)
Полина Тарасова
Best series:
Agent Provocateur (2018) (series)
Aleksandr Chislov
Soviet Union
Владимир Денисов
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
In a Tango Rhythm (2006) (series)
Ruslan Gerasimenko
Soviet Union
Олег Дуленин
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Fyodor Dostoevsky (2011) (series)
Liliya Kondrova
Soviet Union